Szafka na klucze / Key cabinet

Czy Wam też tak niewiarygodnie brakuje czasu, czy to tylko i wyłącznie mój problem? :) Rok ledwo się zaczął, a tu już prawie koniec lutego! Tyle pomysłów i tak niewiele czasu na ich realizację…

.
Dziś niewielka decoupage’owa praca, wykonana jakiś czas temu. Od czasu do czasu zdarza mi się wspierać aukcje charytatywne i czasem można znaleźć na nich moje wytwory :) A samą szafkę zrobiłam podczas warsztatów w Warszawie, które miałam zaszczyt prowadzić jakiś czas temu. Można ją kupić tutaj, na aukcji charytatywnej na rzecz chorego Mikołaja.

Chabrowa szafka na klucze

Are you incredibly need a time, or it’s only my problem? :) Year have just started, and now we have almost end of February! There is so many ideas and I’m still lack of time!
Today I can show you small key cabinet, which I decorated with decoupage technique some time ago. Sometimes I support charity auctions, and this cabinet is on auction here.

Chabrowa szafka na klucze

Zdjęcia wyjątkowo nie mojego autorstwa – zrobiła je Mimi z Wielkiego Miasta za co wielkie dzięki :) Moje prace nigdy nie wygladały tak ładnie, jak na jej fotkach :)
Photos are not mine – Mimi z Wielkiego Miasta took them – thanks, my works never looked as good as at them :)

Zdrowienie i scrapbooking / Recovery and scrapbooking

Dziękuję za wszystkie miłe maile i komentarze :) Przydały się, tym bardziej, że ostatnio dopadła mnie grypa i przez prawie dwa tygodnie byłam wyłączona z normalnego życia. Najgorsze było to, że czułam się tak źle i miałam tak wysoką gorączkę, że nie miałam sił na czytanie i robótkowanie – 2 tygodnie wycięte z życiorysu!
Nie jestem jeszcze całkiem zdrowa, ale na szczęście – czuję się już o wiele lepiej :)
Gdy tylko mogłam utrzymać w ręce nożyczki i tubkę z klejem – zaraz zabrałam się do roboty. Mam tyle pomysłów, a czasu jest tak niewiele! Na mojej liście „To Do” jednym z priorytetów był urodzinowy album dla mojej przyjaciółki Agnieszki.

Scrapbooking album

Postanowiłam zrobić Adze niespodziankę, zebrałam nasze wspólne zdjęcia, wywołałam je i zrobiłam mały albumik dokumentujący ostatnie 2 lata. Na każdej stronie umieściłam dodatkowo sentencję na temat przyjaźni. Nie do końca byłam zadowolona z efektu, ale najważniejszy i tak był przecież przekaz. Poniżej zdjęcia kilku stron albumu.

Scrapbooking album Scrapbooking album

Scrapbooking album Scrapbooking album

Scrapbooking album Scrapbooking album

Scrapbooking album

Agnieszce jeszcze raz życzę wszystkiego dobrego z okazji urodzin, Wam natomiast – żeby grypa trzymała się od Was z daleka :) Dobrze, że nie mozna zarazić się nią przez bloga :D
.
Thank you for all e-mails and comments! They helped a lot, especially that I was very ill lately – I had a flu! I was out of everything for almost 2 weeks! The worst thing was, that I had so high temperature and I was so sore, that I even couldn’t read and craft! I’m feeling better now :)
As soon as I was able to hold scissors and glue, I turned to work. I have so many ideas and so little time! Birthday scrapbooking album for my friend Agnieszka was one of priorities on my „To Do” list. I decided to make a surprise for her, I took our photos, I printed them and I made an album about last two years. On each page I added some aphorism about friendship. I’m not satisfied with final effect, but the most important was meaning – you know, not form, but the substance :) So you can see a few pages from the album.
.
So, one more time – Happy Birthday, Agnieszka :)
And for you – beware of the flu! :) and what e great thing – you cannot get infected through blogs :D