Kolczyki Dominiki

Kolczyki dla Dominiki, która obchodziła ostatnio urodziny :) Bardzo miło mi się je robiło, a jeszcze milej wręczało :) Obecna właścicielka lubi kolor zielony, więc kolczyki są zieloniutkie…

kolczyki1.jpg

…a oprócz nich zrobiłam jeszcze kilka innych…

kolczyki2.jpg

Na razie moje zapędy biżuteryjne niestety zostały powstrzymane – skończyły mi się bigle, zaciski i szpilki :) Czekam na dostawę, a póki co – myślę o nadchodzącym urlopie.

2 odpowiedzi na “Kolczyki Dominiki”

  1. A ja nieoczekiwanie stałam się szczęsliwą posiadaczką jednej z tych slicznych par kolczyków. Wczoraj kiedy miałam wyjątkowego doła w związku z 20-tą rocznicą śmierci mojej mamy , oraz ciężką chorobą i stanem pooperacyjnym naszej forumowej koleżanki – zaskoczona otrzymałam malunią paczuszkę. Miło zapakowana zawierała śliczne kolczyki. „Umyślna” przekazała informację, ze to od Miszelki. Bardzo było to miłe. Takie zaskakujące w tym ponurym dniu. Ucieszyłam sie strasznie i od tej chwili nastąpił przełom. PO niedobrych informacjach o stanie zdrowia Ness nagle nadeszły dobre. Dziękuję Miszelko, sprawiłaś mi naprawdę nieoczekiwaną radość.

  2. :) A więc dotarły :) Bardzo się cieszę, że Ci się spodobały :) A jeszcze bardziej, że trafiły w odpowiednim momencie i poprawiły Ci humor :) Pozdrawiam :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *