Zdjęcia / Photos

Ostatnio wywoływałam swoje zdjęcia. Oglądali je znajomi i koleżance z pracy bardzo spodobały się te dwa:

fotka3.jpg fotka4.jpg

Postanowiłam sprawić jej niespodziankę. Dodatkowo – zainspirowało mnie to , a także to (to i to i to i to także). Przygotowałam więc mój niespodziewany prezencik. Wydrukowałam zdjęcia w dużym formacie…

fotka.jpg

…zapakowałam i z samego ranka podrzuciłam koleżance na biurko :) Myślę, że Oli spodobał się mój mały prawie Random Act of Kindness :)

fotka2.jpg

.

I printed my photos lately and my workmates saw them. My colleague said, that she like very much those two photographs, so I decided to make a surprise for her. Besides, last days I was inspired by this (and that), also this (and that and that too). Today I did my Random Act of Kindness. I printed those photos and packed them, and today morning I dropped off at my colleague table :)

I think Ola like my almost Random Act of Kindness :)

I have to practice random kindness and senseless acts of beauty more often :)

5 odpowiedzi na “Zdjęcia / Photos”

  1. Witajcie :)
    Ja jako ja, czyli Ola tutaj wymieniona, chciałabym powiedzieć, że dzisiejszy dzień jest dzięki Miśce od rana genialny!! Ta przemiła niespodzianka mnie tak zaskoczyła, że jak SIM wpatrywałam się w paczuszkę na biurku kilka minut, aby przyzwyczaić mózg do niecodziennego widoku. A w środku taka niespodzianka!!! Od razu poleciałam na pięterko dać buziaka mojej dzisiejszej Amelii. Miśka, to co zrobiłaś było przemiłe! Ja też jestem fanką RAoK i często takie rzeczy robię. Ale jakoś niewiele razy miałam okazję poczuć jak to jest być celem takiej przemiłej akcji. Jest super :) Odbieranie tak fantastycznych niespodzianek jest prawie tak samo genialne jak ich robienie.
    A zdjęcia są przepiękne, będą dumnie wisieć na mojej kuchni. Nie mogę się doczekać kuchni i odwiedzin Miśki na kawie :)

  2. Fantastyczne zdjęcia i jeszcze te kolory.Jest w nich to coś ,co wywołuje pozytywne emocje.Uwielbiam takie.

  3. Miszelko, po prostu sciskam Cię mocno, jesteś cudowna, oby jak najwięcej ttakich spontanicnie dobrych osóbek :*

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *