Feed on
Posts
Comments

Nadal walczę z czasem – a raczej z jego brakiem ;) i nie zrobiłam żadnej nowej karty od 2 tygodni :( Shame on me! Na szczęście mam w zanadrzu jeszcze kilka starych. Ptaki – to temat który pojawił się zanim jeszcze znalazłam stronę Emily. Ptaki – oczywiście że je uwielbiam! Jaskółki na drutach telefonicznych niczym nuty na pięciolinii. Małe kolorowe sikorki, którym co zimę wieszam jedzonko w moim ogrodzie. Czarne gawrony na gałęziach drzew, wprowadzające nastrój tajemnicy i grozy. Rozćwierkane, swojskie wróble, wpisane na stałe w polski krajobraz. Szczególnie jednak bliskie mi są ptaki, które kojarzą się z ukochaną wsią – gdaczące kury, żółciutkie kurczątka, dostojne kaczki i śnieżnobiałe gęsi. Rozgłośne poranne kogucie „kukuryku”. Najbardziej podobają mi się kury-jarzębatki. Kiedyś, kiedyś… kiedyś będę taką miała.

Tymczasem wrzucam zdjęcie mojej karty. Początkowo chciałam całą ozdobić decoupage’owo, ale wyszła zbyt ciemna i jakaś taka – nijaka – więc ostatecznie wycięłam z niej tylko ptasie sylwetki i zrobiłam nową. I dopiero pisząc tego posta znalazłam na niej błąd. Kto znajdzie? :)

birds2.jpg birds1.jpg

Hi girls :) I still haven’t time to do card about actual prompt – so this is card which I made last days. I catch up prompts and this is card about birds. I love them, but especially I love farm birds. They remind me about countryside that I love. I love these cute ducks, sweet yellow chickens, white geese, cackling hens and colourful roosters. My card is about them. First, I wanted to do my card with decoupage technique, but it was dark and ugly. Then, I cut out only birds’ silhouettes of it, and I made another, new card.

A skoro jesteśmy przy tym temacie – poniżej zdjęcie z Marysią :) Mówiłam, że lubię kaczki :) To było jakieś 4 lata… i kilka kilogramów temu :)

3.jpg

…a tu Marysia zażywająca kąpieli w wannie :)

2.jpg

Podobne wpisy:

 

10 komentarzy to “Mini art journal challenge – week 14”

 1. Je@net napisał(a):

  Take your time time girl!!
  It’s a great card, your birdiecard, and thats what count…isn’t it!?!

 2. Paula napisał(a):

  Great card. Super photo of the duckling.
  I love birds too. I am a lifetime member of the RSPB in this country which is the Royal Society for the Protection of Birds.
  Something I am very proud of. They build habitats for them to live naturally & protect the species.

 3. mia_mi napisał(a):

  Widze, ze sie porzadnie zabrałas za zaległosci :) mi wciaz brakuje na to kilku chwil.
  Śliczna kaczusia -w przeciwienstwie do innych kaczek ;)

 4. jen davis napisał(a):

  Great card! What a precious little duck! Great photos! :)

 5. mamoon1 napisał(a):

  „kurczątki” najfajniejsze ;)

 6. michelle napisał(a):

  OOOOooo właśnie :) To jest właśnie ten błąd :) Chyba połączyły mi się w głowie – i na kartce – kurczaczki z kurczątkami :) Gratuluję spostrzegawczości :))))) I pozdrawiam serdecznie :)

 7. Salidou napisał(a):

  C’est trop craquant ce petit poussin !
  Merci pour votre passage sur mon blog ;-)

 8. valerie napisał(a):

  lovethe card and the ducklings are gorgeous

 9. nat napisał(a):

  oh this is sooo cute!!!! Love your birdie card!

 10. jess napisał(a):

  I love your card!! And HOW CUTE is your little duckling!!! Love it!!!
  xx Jess

Leave a Reply