Feed on
Posts
Comments

Robię bardzo dużo zdjęć, szczególnie przyrodniczych, zdjęć moich zwierzaków i roślin w ogrodzie. Większość fotek, ułożona jest chronologicznie w albumach, najnowsze czekają w pudełkach, a te najpiękniejsze zostają odłożone do scrapowania. Ostatnio wreszcie udało mi się zabrać za zrobienie albumu, w którym znajdą się najpiękniejsze zdjęcia z ogrodu.

Ogrodowy album scrapbookingowy - Scrapbooking garden album

I’m taking many photos. Main part is stored in albums, the new photos are waiting in boxes, and the best of them are waited for scrapbooking. Lately I found the time (at last!) to prepare my garden album. I will keep my favourite garden photos there.

Podobne wpisy:

 

3 komentarze to “Ogrodowy album / Garden album”

  1. MoninchenR napisał(a):

    Sliczny w moich kolorach, czekoladowym i trawiastym zielonym.
    Szukam info na temat albumow, chcialabym zrobic bo rowniez uwielbiam fotografowac moje kocisko i przyrode. Moglabys cos poradzic?

  2. […] i reszta, ułożona chronologicznie. W tej chwili robię albumik o historii ogródka, album ogrodowy – w którym zbieram zdjęcia z ogrodu na wsi (pokazywałam Wam jego okładkę) i wreszcie […]

  3. […] Ostatecznie więc Nina dostała w prezencie puszkę, która zgodnie z regułami przysługuje jej tylko w weekendy, ja natomiast sprawiłam sobie kolejną stronę w moim ogrodowym albumie. […]

Leave a Reply