Feed on
Posts
Comments

Trochę się spóźniłam, ale wreszcie odebrałam wywołane zdjęcie i jest już – kolejne wspomnienie do kolekcji. (Dla przypomnienia, co miesiąc wykonujemy pracę opisującą jakieś wspomnienie – Srebrna Akacja i ja). Jeśli ktoś miałby ochotę przyłączyć się do nas to zapraszamy :)

Wspomnienie Akacji znajdziecie tutaj.
A moje wspomnienie w czerwcu to – wspomnienie buntu. Wspomnienie tego barwnego nastoletniego okresu, w którym i radości i smutki odczuwa się bardziej i próbuje się własnoręcznie uratować cały świat. Punkowe wspomnienie. Czy bardzo się zmieniłam od tego czasu? Zewnętrznie na pewno :) Wewnętrznie… Cóż… Moja Mama miała ze mną wiele kłopotu. Ja ze sobą – także. Ale kto za młodu nie był buntownikiem ten na starość będzie… ;)

I’m a bit too late with my memory – but I have my photo printed and my layout ready to a collections of memories. We’re making one project a month, connected with our memories, Srebrna Akacja and me. If someone want to join – we will be enchanted :)

Akacja’s memory you can find here.
And my memory in June is memory of  rebel. It’s memory of that teenage time when joy and saddness are more vivid and we tried to save the world in own hands. Punk rock memory. Did I change? I  changed my appearance, but in the heart…Well, my Mother had many problems with me, and I had many problems with myself…  But as they say – who wasn’t a rebel in a youth, he will be…. :)

Podobne wpisy:

 

11 komentarzy to “Wspomnienie buntu / Rebel memory”

 1. Valentine napisał(a):

  boskie zdjęcie!!!

 2. Joanna Kostrzewa napisał(a):

  No to ładnie… Ja w nastolęctwie nie byłam buntownikiem, to co mnie czeka na starość?!… ^^

 3. Duża Mała M napisał(a):

  Nie mogę się napatrzeć na tego skrapa. Jest refleksyjno – niepokojący i daje – przynajmniej u mnie – to dziwne uczucie motyli w żołądku. Hum. Dziwne. Zdjęcie jest piękne, a całość pracy… – zastrzegam, że to nie lizusostwo – całość pracy podoba mi się najbardziej, ze wszystkich prac jakie kiedykolwiek i gdziekolwiek widziałam. I podpisuję się pod tym obiema rękami, a nawet stopą.

  DM MI

 4. Olek napisał(a):

  REWELACYJNE ZDJĘCIE! :) Idę wypastować moje grindersy!

 5. Dunia napisał(a):

  Świetna praca! Te fakturki/strukturki świetnie Ci wyszły. No i zdjęcie też robi wrażenie :o)

 6. Betty Boop napisał(a):

  Jestem zachwycona! Bazę z całą masą struktury zmacałam osobiście, więc wiem, że jest fantastyczna, ale zdjęcie jest BOSKIE. Z całym ciężarem traperów wyglądasz na nim niewinnie, bardzo zmysłowo i subtelnie. Piękne ułożenie ciała, słodka minka i wkomponowanie w chropowatość podkładu- CUDO!
  Absolutne mistrzostwo!!!!

 7. Berberis napisał(a):

  Fantastyczny scrap!!!!!
  świetnie zdjęcie -cudna kompozycja i ta faktura o której mówi betty zapewnie jest powalająca , przynieś koniecznie na kolejne spotkanie do „zmacania” :) :) :) :)

 8. guriana napisał(a):

  byłam świadkiem powstawania tego boskiego tła:))…a to zdjecie!!…boskie to mało powiedziane!!…koniecznie jeszcze musisz coś poopowiadać o tym okresie buntu:))

 9. gooseberry napisał(a):

  wszystko już napisano ;)
  dodam tylko, że zdjęcie mnie maxymalnie powaliło… rewelacyjnie wszystko wyszlo!

 10. Krysia napisał(a):

  No a ja taką właśnie licealną Miszelinę najlepiej pamiętam:)

 11. Annar napisał(a):

  BOOOOOOSSSSSSSSSSKIE
  Coś mi to przypomina ;)))))))

Leave a Reply