Ptasia stołówka / Bird canteen

Jeżeli dokarmiać ptaki to mądrze i …. stylowo.

Ptasia stołówka

Pismo Piękno i pasje, dział dydaktyczny Nowego Zoo i ja zapraszamy serdecznie na warsztaty, na których własnoręcznie wykonamy ozdobne smakołyki dla naszych pierzastych przyjaciół. Przy okazji – wysłuchamy krótkiej prelekcji na temat dokarmiania ptaków.

Ptasia stołówka

Warsztaty odbędą się 13 grudnia o godzinie 11, w sali konferencyjnej w Słoniarni, w Nowym ZOO. Aby zarezerwować miejsce piszcie na adres:
ddnowezoo@zoo.poznan.pl
Szczegóły znajdziecie tutaj: http://www.zoo.poznan.pl/page/69-Wydarzenia

Ptasia stołówka

Ptasia stołówka

Ptasia stołówka

I cordially invite you to a workshop which will be organised in Poznan ZOO – I will be teaching how to make pretty treats for birds. Also, there will be possibility to listen a short lecture about birds feeding. This workshops will be sponsored by „Piękno i Pasje” magazin.

5

„Last Christmas I gave you my heart” śpiewał George Michael. A co My robiłyśmy poprzedniej Gwiazdki?
Jasiek dopiero uczył się chodzić, w prezencie pod choinkę dostał sanki na których ani razu nie jechał, bo nie było śniegu, a tuż po świętach z mamą zrobiłyśmy piknik na działce, z herbata w termosie i makowcem jedzonym na dworze – sadziłyśmy tulipany, bo tak było ciepło
To moje wspomnienia z ostatnich Świąt.
A jakie są Wasze?

Last Christmas

„Last Christmas I gave you my heart” as George Michael sung. And what were your last Christmas?
My son just started to walk, and he received sleigh as a Christmas gift. Unfortunately winter was so warm last year in my country, that he never used his gift – there was no snow! It was so warm outside, that day after Christmas I spent day in the garden with my mother – we organised picnic with tea and traditional Christmas treats under the blue sky! We planted tulips even!

4

List do Mikołaja – to był mój temat na dzisiejszy wpis w grudniowniku :)

list do Mikołaja

Letter to Santa – I wrote it in my December album ;)

2

Dziś w grudniowniku miejsce na świąteczną checkliste i planowanie…
Świąteczna checklista
There is day for the Christmas checklist at my December album…

Grudniownik / December daily album

Tak jak w zeszłym roku, tak i teraz – użyłam starej książkowej okładki oraz tekst z Opowieści wigilijnej, by zrobić swój tegoroczny grudniownik. Prezentuje się pięknie, w starym stylu i zadebiutował już gościnnie na blogu 123scrapujty.
Grudniownik

Grudniownik

Grudniownik

Just like year ago I used old book covers and text from Charles Dickens Christmas carol to make my December Daily album. It looks really vintage, and it was posted also at 123scrapujty blog.