Feed on
Posts
Comments

Pamiętacie tajemniczy projekt nad którym pracowałam?

sekret2.jpg

Mogę już uchylić rąbka tajemnicy… Jako że dawno nie zajmowałam się decoupage’owaniem, postanowiłam zrobić coś w tym kierunku. A że ostatnio pochłania mnie robienie różnorakiej biżuterii, rozwiązanie nasuwało sie samo :) To jeden z kompletów, które zrobiłam – kolczyki i mała zawieszka na atłasowej wstążce. Nie jestem z nich całkiem zadowolona, ale ponieważ to początki w tej dziedzinie, tak więc mam nadzieję, że kolejne zestawy będą ładniejsze.

decu2.jpg

Do you remember new project that I worked on? Now I can reveal my secret. I didn’t use decoupage technique for a long time, so I decided to do something in it. In last time I love to make jewelry so… it was simple, what I can make this time :) It’s a set that I made – pair of earrings and little charm on a satin ribbon. I’m not as satisfied as I could be, but it is my first thing in this technique so I hope that next one will be better.

Podobne wpisy:

 

5 komentarzy to “Decoupage’owa biżuteria”

 1. rozella napisał(a):

  No, no kolejny krok w temacie biżuterii. Śliczne wyszło. Mam nadzieję, ze teraz wpadniesz do kreatywnych na jakiś pokaz bezpłatny decu. Niebawem będzie o technice klejenia serwetek na ciemnym spodzie .

 2. bergamotka napisał(a):

  śliczny motyw. bardzo mi się podoba :)

 3. Mamoon napisał(a):

  śliczny komplet!
  hi hi wpadłyśmy na ten sam pomysł, ale moje bizu-decou jeszcze chwilę będzie okryte tajemnicą :)

 4. chwilka13 napisał(a):

  pieknie wyszedł ten komplecik

 5. Je@net napisał(a):

  Looks great Michelle!

Leave a Reply