Decoupage’owa biżuteria

Pamiętacie tajemniczy projekt nad którym pracowałam?

sekret2.jpg

Mogę już uchylić rąbka tajemnicy… Jako że dawno nie zajmowałam się decoupage’owaniem, postanowiłam zrobić coś w tym kierunku. A że ostatnio pochłania mnie robienie różnorakiej biżuterii, rozwiązanie nasuwało sie samo :) To jeden z kompletów, które zrobiłam – kolczyki i mała zawieszka na atłasowej wstążce. Nie jestem z nich całkiem zadowolona, ale ponieważ to początki w tej dziedzinie, tak więc mam nadzieję, że kolejne zestawy będą ładniejsze.

decu2.jpg

Do you remember new project that I worked on? Now I can reveal my secret. I didn’t use decoupage technique for a long time, so I decided to do something in it. In last time I love to make jewelry so… it was simple, what I can make this time :) It’s a set that I made – pair of earrings and little charm on a satin ribbon. I’m not as satisfied as I could be, but it is my first thing in this technique so I hope that next one will be better.

5 odpowiedzi na “Decoupage’owa biżuteria”

  1. No, no kolejny krok w temacie biżuterii. Śliczne wyszło. Mam nadzieję, ze teraz wpadniesz do kreatywnych na jakiś pokaz bezpłatny decu. Niebawem będzie o technice klejenia serwetek na ciemnym spodzie .

  2. śliczny komplet!
    hi hi wpadłyśmy na ten sam pomysł, ale moje bizu-decou jeszcze chwilę będzie okryte tajemnicą :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *