Zimowa wyprawa / Winter excursion

Nie wiem jak Wam, ale mnie chodzi już po głowie… wiosna :) Chciałabym już pielić, przycinać, kopać i sadzić! Nosi mnie strasznie, potrzebuje ruchu na świeżym powietrzu. Nie mogąc wytrzymać w mieście, wybrałam się więc na wieś, do ogrodu.
Wszystkie rośliny uśpione pod śniegową kołderką czekają na wiosenne dni.

zima1.jpg zima6.jpg

 

zima5.jpg zima4.jpg

Z naszej wycieczki szczególnie ucieszyła się Dharma – wybrałyśmy się także na długi spacer na pola i do lasu.

zima001.jpg

Było cicho, od czasu do czasu gdzieś odezwał się ptak i wiatr szeleścił uschniętymi liśćmi. To była naprawdę cudowna wyprawa!

zima.jpg zima3.jpg

 

zima7.jpg zima8.jpg

I don’t know what’s on yours, but spring is already on my mind. I already want to weed, to prune, to dig, and to plant! I can’t find place for myself because I miss outdoor activities! I couldn’t stand in the city so I went to a village, to my garden. My all plants are sleeping under the cover of snow. My dog, Dharma, was so happy during this excursion – we went for a long walk to the forest and fields. There was so quiet there, only sometimes we could hear some birds singing and the wind swishing with a dried leaves. It was a really wonderful excursion!

Podobne wpisy:

 

2 odpowiedzi do “Zimowa wyprawa / Winter excursion”

  1. Fajnie, że masz w swojej okolicy takie tereny do spacerów, ja blisko mam tylko małą działkę pracowniczą moich rodziców. ^^
    Chyba czas pojechać z wizytą na działkę za miasto!

  2. Your little dog is so cute! Does he/she mind the snow? Our Golden Retriever, Penny, loves snow so much she could sleep on a snowbank. She, of course, is a longhair. I was surprised that Gracie, our German Shorthair, does not seem to mind the cold either!

    Julie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *