Zimowa wyprawa / Winter excursion

Nie wiem jak Wam, ale mnie chodzi już po głowie… wiosna :) Chciałabym już pielić, przycinać, kopać i sadzić! Nosi mnie strasznie, potrzebuje ruchu na świeżym powietrzu. Nie mogąc wytrzymać w mieście, wybrałam się więc na wieś, do ogrodu.
Wszystkie rośliny uśpione pod śniegową kołderką czekają na wiosenne dni.

zima1.jpg zima6.jpg

 

zima5.jpg zima4.jpg

Z naszej wycieczki szczególnie ucieszyła się Dharma – wybrałyśmy się także na długi spacer na pola i do lasu.

zima001.jpg

Było cicho, od czasu do czasu gdzieś odezwał się ptak i wiatr szeleścił uschniętymi liśćmi. To była naprawdę cudowna wyprawa!

zima.jpg zima3.jpg

 

zima7.jpg zima8.jpg

I don’t know what’s on yours, but spring is already on my mind. I already want to weed, to prune, to dig, and to plant! I can’t find place for myself because I miss outdoor activities! I couldn’t stand in the city so I went to a village, to my garden. My all plants are sleeping under the cover of snow. My dog, Dharma, was so happy during this excursion – we went for a long walk to the forest and fields. There was so quiet there, only sometimes we could hear some birds singing and the wind swishing with a dried leaves. It was a really wonderful excursion!

2 odpowiedzi na “Zimowa wyprawa / Winter excursion”

  1. Fajnie, że masz w swojej okolicy takie tereny do spacerów, ja blisko mam tylko małą działkę pracowniczą moich rodziców. ^^
    Chyba czas pojechać z wizytą na działkę za miasto!

  2. Your little dog is so cute! Does he/she mind the snow? Our Golden Retriever, Penny, loves snow so much she could sleep on a snowbank. She, of course, is a longhair. I was surprised that Gracie, our German Shorthair, does not seem to mind the cold either!

    Julie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *