Feed on
Posts
Comments
«
»

Erotyk / Erotic

Praca na 5 wyzwanie Interpretowni. Jeszcze nigdy zrobienie scrapa nie sprawiło mi tyle trudności! Po pierwsze, absolutnie żadne moje zdjęcie nie kwalifikowało się do użycia w tym temacie. Zorganizowana naprędce sesja zdjęciowa zakończyła się w sumie fiaskiem – z racji znajdujących się niemal wszędzie w moim domu sierści zwierzaków oraz marnych talentów modelki. Postanowiłam skupić się takim razie na detalach i powstał taki oto scrapek. W międzyczasie dowiedziałam się, że jestem skrywiona, bo ponoć nie każdemu zmysłowo kojarzą się czerń i wampiry. Hmm. Nie każdemu? Naprawdę trudno mi w to uwierzyć… :)
Tak czy owak, użyłam mojego ulubionego wiersza Haliny Poświatowskiej,  na szybko zrobionych zdjęć, trochę materiałów,  mnóstwa czarnej koronki i smętnych resztek gorsetu :)

rotyk - Erotic

This is project for 5th Interpretownia’s challenge. It’s first time, when it was so difficult to make a scrap layout. Firstly – none of my photos was suitable to this subject. Photo session didn’t solve the problem, because in my house almost everyvhere lies my animals hair. Moreover – I’m not a good model as well… So I decided to focus on details and that’s result. In the meantime I was told, that I’m twisted cause not everyone thinks that black and vampires are erotic. Hmm. Not everyone? It’s hard to believe… :)

Anyway, I’ve used my beloved Halina Poświatowska’s poem (I cannot translate it), photos made on last minute, many black laces and remains of corset. :)

Podobne wpisy:

 

10 komentarzy to “Erotyk / Erotic”

 1. Zuzanka napisał(a):

  Ja używam tego: wielorazowa, zbiera tak 90% kłaków z odzieży, narzut, dywanów i mebli. Resztę, jak mi zależy, doczyszcza się szybko rolką z taśmy klejącej.

 2. minimysz napisał(a):

  Cóż, w takim razie ja też jestem skrzywiona, bo czerń i wampiry są według mnie bardzo zmysłowe.
  Ładny ten Twój erotyk :)

 3. cynka napisał(a):

  erotycznie..bardzo, bardzo :)))
  wart gorstet poświęcenia :D!!!

 4. gooseberry napisał(a):

  grrrrr…
  zajebisty…
  można wyciąć, jeśli cenzura ;) no ale nic innego nie pasowało, więc się pokusiłam ;)

 5. coco.nut napisał(a):

  mnie się wampirzo twój skrapek nie kojarzy, ale erotyczny jest niewątpliwie! :) bardzo mi się podoba!!!

 6. izuss1 napisał(a):

  bardzo mi się Twoja praca podoba – szczerze mówiąc – najbardziej ze wszystkich interpretacji. i podoba mi się w niej też to, że jest jednocześnie „Twoja” i „zupełnie inna” – a nie jest łatwo wyjść poza siebie…

 7. Joanna Kostrzewa napisał(a):

  Bardzo dobry pomysł, uważam, że podeszłaś do tematu bardzo twórczo i włożyłaś w nią dużo pracy!

 8. Funiaa napisał(a):

  jesteś niesamowita….
  wow interpretacja zabójcza;)
  i jeszcze Poświatowska… :)

 9. karikara napisał(a):

  swietna praca

Leave a Reply