Erotyk / Erotic

Praca na 5 wyzwanie Interpretowni. Jeszcze nigdy zrobienie scrapa nie sprawiło mi tyle trudności! Po pierwsze, absolutnie żadne moje zdjęcie nie kwalifikowało się do użycia w tym temacie. Zorganizowana naprędce sesja zdjęciowa zakończyła się w sumie fiaskiem – z racji znajdujących się niemal wszędzie w moim domu sierści zwierzaków oraz marnych talentów modelki. Postanowiłam skupić się takim razie na detalach i powstał taki oto scrapek. W międzyczasie dowiedziałam się, że jestem skrywiona, bo ponoć nie każdemu zmysłowo kojarzą się czerń i wampiry. Hmm. Nie każdemu? Naprawdę trudno mi w to uwierzyć… :)
Tak czy owak, użyłam mojego ulubionego wiersza Haliny Poświatowskiej,  na szybko zrobionych zdjęć, trochę materiałów,  mnóstwa czarnej koronki i smętnych resztek gorsetu :)

rotyk - Erotic

This is project for 5th Interpretownia’s challenge. It’s first time, when it was so difficult to make a scrap layout. Firstly – none of my photos was suitable to this subject. Photo session didn’t solve the problem, because in my house almost everyvhere lies my animals hair. Moreover – I’m not a good model as well… So I decided to focus on details and that’s result. In the meantime I was told, that I’m twisted cause not everyone thinks that black and vampires are erotic. Hmm. Not everyone? It’s hard to believe… :)

Anyway, I’ve used my beloved Halina Poświatowska’s poem (I cannot translate it), photos made on last minute, many black laces and remains of corset. :)

10 odpowiedzi na “Erotyk / Erotic”

  1. Ja używam tego: wielorazowa, zbiera tak 90% kłaków z odzieży, narzut, dywanów i mebli. Resztę, jak mi zależy, doczyszcza się szybko rolką z taśmy klejącej.

  2. grrrrr…
    zajebisty…
    można wyciąć, jeśli cenzura ;) no ale nic innego nie pasowało, więc się pokusiłam ;)

  3. bardzo mi się Twoja praca podoba – szczerze mówiąc – najbardziej ze wszystkich interpretacji. i podoba mi się w niej też to, że jest jednocześnie „Twoja” i „zupełnie inna” – a nie jest łatwo wyjść poza siebie…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *