Feed on
Posts
Comments

Zorganizowałyśmy sobie wyzwanie – Srebrna Akacja i ja. Oprócz comiesięcznych wspomnień robimy też prace poświęcone kolejnym porom roku. Była wiosna i lato, najwyższy czas na bardzo już spóźnioną jesień  :)
Zaczęło się od layoutu 30×30…

…kiedy jednak wybierałam zdjęcia do niego, miałam problem z decyzją. Uwielbiam jesień – jest tyle przyjemnych jesiennych zajęć, smaków, zapachów i wspomnień, że nie mogłam ograniczyć się do jednego. Dlatego zrobiłam także mały albumik z całą listą jesiennych przyjemności.

Album składa się z kart połączonych przeszytą przez wszystkie strony wstążką i składa się jak harmonijka. Zmieściły się w nim i jesienne ogrodowe prace i jarzębinowe korale, złote liście i zbieranie roślin do suchych bukietów…

…poranne spacery z Dharmą i grzybobrania w doborowym towarzystwie, halloweenowe imprezy i ogrodowe dekoracje…

…jesienne wyprawy, połyskujące kasztany, ogrodowe zakupy i ciepłe kaloszki :)

…a także zimowity i ostatnie jesienne bukiety.

Całość wykonana na papierach Pink Paislee z kolekcji Amber Road – Bonfire, Twilight – Dusk, Enchanting – Spectacular, Latarni Morskiej Zauroczenie – Oczarowanie i Olśnienie, oraz resztek innych papierów niewiadomego pochodzenia. Do tego jeszcze elementy wycięte z papierów Pink Paislee Postcards z kolekcji Amber Road i Twilight, wszystko (uwaga będzie reklama) od Endiego (uwaga koniec reklamy).

Project made for challenge which we organized with Srebrna Akacja. We are making monthly challenge „Memories” and also – challenge devoted to seasons of the year. So, there was spring and summer, and it’s time for the autumn. I started with 30×30 layout, but I had huuuge problem with choosing photo. There is so many pleasant autumn activities, fragrances, flavours and memories that I couldn’t end with one photo. So I made small album – I’ve sewn papers to the ribbon and I had plenty of space for everything: raking leaves, autumn decoration, parties, mushroom picking, autumn trips and many more.
I made my project using Pink Paislee papers Amber Road – Bonfire, Twilight – Dusk, Enchanting – Spectacular, Latarnia Morska Zauroczenie – Oczarowanie and Olśnienie and some bits and pieces which I hoarded for ages, I added elements from Pink Paislee Postcards – Amber Road i Twilight and everything was bought (commercial!) from Endi (end opf commercial :).

Podobne wpisy:

 

14 komentarzy to “Jesienne przyjemności / Autumn pleasures”

 1. Tores napisał(a):

  Skrap w bardzo niejesiennych kolorach, a proszę, tak też można.
  Albumik cudowny – rewelacyjna forma z tą wstążką, piękne zdjęcia, journaling, taka trochę bałaganiarska forma… Aż mi żal, że moja jesień nie jest taka bogata w wydarzenia i jesienne przyjemności!

 2. cynka napisał(a):

  pięknie przywołujesz wspomnienia!!!

 3. Olek napisał(a):

  Albumiki to to co tygryski lubią najbardziej ;)

 4. DużaMałaMi napisał(a):

  Prześliczny albumik, bardzo jesienny i bardzo przyjemny. Już wiem nad czym pracowałaś, b zaczynałam się martwić, że cisza u Ciebie. Pozdrawiam serdecznie :*

 5. katharinka84 napisał(a):

  Piękności!!! Piękności!!! I jeszcze raz piękności!!!
  Scrap jest fantastyczny (te szarpania…) :D
  Albumem jestem oczarowana :D
  Ta forma, kolory i dodatki… miód :D
  :***

 6. Werodaktyl napisał(a):

  Cudnie! ;)

 7. Bibulec napisał(a):

  Trafiłam na Twój blog przypadkiem i jest po prostu BOSKI!!! Natychmiast dodaję go do ulubionych:) Ja dopiero zaczynam przygodę z „robótkami” ,ale mimo wszystko zapraszam: bibulec.bloog.pl

 8. gaja napisał(a):

  Jakie boskie zdjęcia !! Chętnie przysiadłabym w tym pięknym ogrodzie na ławeczce w cieniu pergoli.
  Oprawa zdjęć również piękna, bardzo lubię Twój styl, pomysłowość i wszechstronność :)

 9. deb napisał(a):

  Autumn is my favorite time of year and these are all of my favorite oranges and browns, beautiful!

 10. guriana napisał(a):

  uwielbiam albumy w Twoim wykonaniu:))

 11. Annar napisał(a):

  Abum i scrap sa mega cudne !

 12. Drycha napisał(a):

  kręcą mnie szarości z kolorem… mmm… bardzo przyjemnie się ogląda te prace

 13. biyteriazfilcu napisał(a):

  Ależ cuda tu u Ciebie :) Będę zaglądać :) Pozdrawiam Agata

 14. […] co jest naprawdę ważne i cieszy. Korzystam więc. Pełnymi garściami. I rezerwuję czas tylko na jesienne przyjemności. Abstrahując od jesiennych rozważań, jeśli macie ochotę na takie […]

Leave a Reply