Feed on
Posts
Comments

Kolejna praca na wyzwanie zorganizowane ze Srebrną Akacją – tym razem poświęcone porom roku w mieście – przyniosło mi szczęście, w postaci wyróżnienia w konkursie organizowanym przez scrap.com.pl na zlocie scrapboookingowym :) O samym zlocie następnym razem.
A wiosna w Poznaniu zaczyna się na dobre wraz z pojawieniem się na Rynku Jeżyckim pana ze straganem pełnym różnokolorowych kwiatów.

Wiosna

Zajrzyjcie też tutaj, by zobaczyć wiosnę w wersji Srebrnej Akacji :)
.
It’s my next project for challenge organized with Srebrna Akacja. This time prompt was spring in the city. It is my lucky scrap – I won a prize in the contest organized by scrap.com.pl on scrapbooking meeting:)  I will write about it next time :) And spring in my city starts when on a market appears man with stall with flowers.
Look here to see spring by Srebrna Akacja :)

Podobne wpisy:

 

5 komentarzy to “Wiosna w mieście / Spring in the city”

 1. Duża Mała M napisał(a):

  Znam stragan i pana! Ha! Piękna pracka! Pozdrawiam (pierwsza :)))

 2. Dunia napisał(a):

  Świetna praca!
  Gratuluję wyróżnienia- jak najbardziej zasłużone :o)

 3. Olek napisał(a):

  Przepiękne tło, perfekcyjnie harmonijne i napis „wiosna” idealny! :) a co do straganów, to lepiej znam ten z babcią, bo go widzę z tramwaju ;)

 4. JaMajka napisał(a):

  Ależ piękny scrap!!!! Jestem zachwycona cudną kompozycją i misternie dopasowanymi dodatkami – rameczkami, tasiemkami. I te kolory! Mniam :D

 5. […] i ja. Oprócz comiesięcznych wspomnień robimy też prace poświęcone kolejnym porom roku. Była wiosna i lato, najwyższy czas na bardzo już spóźnioną jesień  :) Zaczęło się od layoutu […]

Leave a Reply