Blogosławieństwa / Blessings

O tego rodzaju projekcie myślałam już od dawna – a nawet próbowałam go zrealizować w 2013 roku. Niestety życie mnie wtedy pokonało :D

Teraz drugie podejście. Im bardziej los nas doświadcza, tym łatwiej utracić radość życia i popaść w malkontenctwo, a przecież, mimo wszystko, tyle jest dobra i piękna na świecie. Dlatego – stale próbuję – po pierwsze codziennie znaleźć coś, za co mogę być wdzięczna, po drugie – co tydzień zrobić na ten temat taga do kolekcji moich własnych błogosławieństw.

 

Blessings

W styczniu byłam wdzięczna…

1.Za rok 2014 – chociaż nie szczędził mi nieszczęść, to jednak były w nim i dobre chwile. Mój crochet mood blanket 2014 jest kolorowy, choć dużo w nim ciemnych nici.

Blessing 1

2. Za grudzień – który dzięki dziewczętom z KGMiP i mojemu grudniownikowi spędziłam bardzo kreatywnie.

Blessing 2

3. Za nadzieję – to chyba nie wymaga komentarza :)

Blessing 3

4. Za Koło Gospodyń Miejskich i Podmiejskich – cudownie jest być jego częścią! Uwielbiam nasze comiesięczne spotkania, możliwość kreatywnego „resetu” i zapomnienia o kłopotach. Wspólne wyjazdy na zloty, wspólne zakupy, grupowe deliberacje nad nowymi papierami w stonogach. Nasze warsztaty, nasze wymianki, nasze Mikołajkowe coroczne spotkania.

Blessing4

5. Za inspiracje – zawsze wydaje mi się, że gdybym mogła rozpocząć każdy poranek od krótkiego przeglądu Pinteresta, nie tylko dzień minąłby mi lepiej, ale i byłabym lepszym człowiekiem :)

SONY DSC

Podobne wpisy:

 

3 odpowiedzi do “Blogosławieństwa / Blessings”

  1. Misia, zaniemówiłam… Tyle jest dobrego słowa w tym co napisałaś, że aż mi wstyd, że nie umiem dziękować tak pięknie, jak Ty… Niektóre tagi widziałam i przyznam, że zdjęcia nie oddają ich wyjątkowości :) Ściskam Cię Kochana i do rychłego zobaczenia :)))

  2. Przeczytałam „grupowe libacje”… Echhh kochana, duże nas szczęście spotkało, że się nasze drogi zeszły. Ściskam!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *