W kinie

Zasadniczo rzadko chodzę do kina, w ogóle z nowościami jestem nie za bardzo. Jest jednak film, na który po prostu MUSIAŁAM pójść (zdjęcie wyszło ciekawe, bo błysk flasha odbity w standzie daje efekt taki, jakby Sami-Wiecie-Kto rzucał czar).

harry.jpg

Oczywiście zachwycona, wzruszona (no tak, ryczałam, przyznaję :)) i niecierpliwie oczekująca na polskie tłumaczenie ostatniej części cyklu.

3 odpowiedzi na “W kinie”

  1. Yes, I am ;) I love rowling’s books and I love films about Harry. Unfortunately, here in Poland, we will have new book in january next year :( You know it was given to polish editor and translator jast in the day when it was published in countries where people use English. I can’t wait! But I decide that I won’t be read it in English – my own translation would be poor one and it would take me most of pleasure of reading. So, I must wait till new year :(

  2. A ja już przeczytałam HP! I spełniły się moje oczekiwania od I tomu – miłość mojego życia… Ale o tym sza! A tak poważnie – powinnaś przeczytać po angielsku tę książkę. Polskie tłumaczenie – genialne skądinąd – sprawia, że jest mniej poważna, dziecięca bardziej. Od 4 tomu czytam po angielsku, a potem ewentualnie sprawdzam w polskim wydaniu niektóre słowa – jakieś sklątki tylnowybuchowe, czy łajnobomby :D Moim zdaniem VII tom jest najlepszy!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *