Bergamotkowo :)

Niedziele spędziłam robótkując w towarzystwie koleżanek z forum Craftladies. Przemiła Bergamotka odpowiedziała na moich sto pytań, a w czasie jej exposee udało mi się zrobić coś takiego. Oczywiście to próba, dlatego te wszystkie krzywizny i brzydkie luty. W ka żdym razie udało mi się wypróbować nowe szkiełka, z czego jestem bardzo rada, a przy okazji spróbować Bergamotkowego płynu do postarzania. (A te ślady łapsk na szkiełku, tak, to moje linie papiliarne :D)

cos.jpg

Mimo niewątpliwych niedoróbek postanowiłam jakoś wykorzystać ten ” wytwór”. Zastanawiałam się jak by to tu… i po chwili namysłu wyszło z tego coś takiego. I żebyście wiedziały, że będę to nosić :)

cos2.jpg

A poniżej mały teścik jaki sobie zrobiłam na sieci :) Oczywiście jak zwykle dotknęła mnie niemożność wyboru, więc zrobiłam go dwa razy, drugi kolor to fiolet. Tak czy owak – bardzo się zdziwiłam: nigdy nie miałam nic wspólnego ani z fioletem, ani tym bardziej – z różem… A Wasze dusze, w jakim są kolorze? :)

What color is your soul painted?PinkYour soul is painted the color pink, which embodies the characteristics of love, friendship, compassion, femininity, relaxation, ability to overcome evil, honor, morality, general success, gratitude, appreciation, admiration, sympathy, health, and marriage. Pink falls under the element of Air, and is symbolic of gentle emotions and of emotional unions.Personality Test ResultsClick Here to Take This Quiz
quiz
Quizzes and Personality Tests

3 odpowiedzi na “Bergamotkowo :)”

  1. Heh mi wyszło Purple… też trochę się zdziwiłam, ale po przemyśleniu… W każdym razie myślałam że jestem bardziej zielona :D

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *