Kartka / Card

Zostałam poproszona o wykonanie kartki z powinszowaniami na chrzciny. Wpadłam na pomysł, by przy do jej wykonania użyć zdjęć dzidziusia. Najbardziej spodobało mi się zdjęcie malutkiej, dziecinnej łapeczki w dłoni dorosłego. Wydrukowałam więc je w sepii, aby nadać całości vintage’ową stylistykę, a samą kartkę ozdobiłam kropeczkami nawiązującymi do skrzynki na rodzinne pamiątki, z którą życzenia będą wręczone.

kartka.jpg

I was asked to do some congratulation card for christening. Had an idea to use baby photo on it. The photo of tiny, cute palm in a palm of an adult I liked a most. So I printed it in sepia to make a vintage style. I decorated card with little dots, like in the chest for souvenirs – because they will be given together.

Jedna odpowiedź do “Kartka / Card”

  1. Zarówno kartka, jak i skrzyneczka znalazły się już u swojej nowej malutkiej właścicielki. Hania na razie nie umie jeszcze docenić tego daru, ale wszyscy obecni na uroczystości dorośli jednogłośnie uznali, że to NAJPIĘKNIEJSZE podarunki z wszystkich, które Malutka dostała :) Zachwytom nie było końca :):):):)

    Miśka – jesteś cudowna :):):):)

    P.S. Wszystkiego NAJCIEPLEJSZEGO z okazji wczorajszych imienin :):):):)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *