Hmm…

Wiem, pomyślicie, że oszalałam. Hm, są chwile kiedy sama myślę, że oszalałam :) Ale tak bardzo chciałabym wygrać aparat fotograficzny… że zgłosiłam swojego bloga w konkursie na Bloga Roku 2007.

Zdaję sobie sprawę z tego, że się nie uda. Mimo wszystko – chcialam spróbować i bardzo jestem wdzięczna tym osobom, którym mój Schowek podoba się na tyle, że wysłały smsa, abym wygrała w konkursie :)

Jeśli ktoś z Was także chciałby oddać na mnie głos, to będzie mi bardzo miło, a wysłanie na numer 71222 smsa o treści: H02308 kosztuje 1,22 (z Vat). Dochód z smsowego głosowania będzie przeznaczony na cele charytatywne, tak więc nie będą to stracone pieniądze :). Głosowanie trwa do godz. 12.00 dnia 29 stycznia, a głosujący mają także szansę wygrać nagrody – Ipody NANO 4GB :)

.

I know, you can think that I’m crazy. Hm, there are moments when I think that I’m crazy :) But I applied to blog of the year contest. I realised that there is no possibility to win, but it’s so nice that there are some people which thinks that my Schowek is value to send sms to help me win. Sending sms to number 71222 with the text H02308 costs 1,22 pln. It’s great that the costs will be donated on charity purpose.

9 odpowiedzi na “Hmm…”

  1. Witaj :)

    od jakiegos czasu wchodzę tutaj i bardzo mi się podoba :) Pozdrawiam „współmieszkankę” – ja również mieszkam w Pzn i prowadzę o nim fotobloga:)

  2. Ja również wysłałam. I nie mów, ze się nie uda, na razie jestes na 3 miejscu, więc jest dobrze. A wygrać musisz, bo ktoś nam musi foty na Kubie porobić przecież!!! :)

  3. swietny blog – trafilem przypadkowo i bede tu zaglądał (dzięki wysokiej pozycji w konkursie)
    Podoba mi się ze mozna podszkolić język i wogóle fajnie tu ale jeszcze nie widziałęm wiele.

  4. Wysłane…nawet dwa ;) (od czego są małżeńskie komórki :))))…trzymam kciuki za aparat fotograficzny :).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *