Relacja – cz.1 / Relation – part 1

Do Warszawy pojechała ze mną przyjaciółka – Agnieszka. Dojechałyśmy z przygodami – pociąg miał spore opóźnienie, bo po drodze między innymi przyjął „na swój pokład” pasażerów z innego, wykolejonego pociągu. Wyglądało to trochę jak abordaż na statku, bo oba pociągi stały na sąsiednich torach i pasażerowie przesiadali się między nimi, prosto z drzwi do drzwi. Przez to, gdy dojechałyśmy do Warszawy, miałyśmy tylko trochę ponad godzinę, by dojechać do hotelu…

waw3.jpg waw4.jpg

…i po przebraniu i odświeżeniu – dojechać na galę. Jakimś cudem się to udało.

waw.jpg

To było niesamowite uczucie – widzieć mój schowek na wielkim ekranie!

waw1.jpg

Nie spodziewałam się wygranej, więc nie byłam rozczarowana. W zasadzie wyglądało na to, że Aga, która mi towarzyszyła, smuciła się bardziej niż ja :)

Koniecznie muszę opowiedzieć Wam historię, która wprawiła mnie w zdumienie i wielką radość, oraz dzięki której wywiozłam z Warszawy prezent emocjonalnie cenniejszy niż nagrody i statuetki. Gdy tylko dotarłysmy na galę, podszedł do nas Pan Tomasz Bielawski, autor bloga Fotografia stereoskopowa, który zwyciężył w głosowaniu Internautów w mojej kategorii.

waw2.jpg

Taszcząc ze sobą dwa wielkie drewniane pudła powiedział, że Miszelkowy Schowek tak mu się podoba, że przywiózł dla mnie własną nagrodę. „Nie jest to laptop, ale myślę że Ci się spodoba” – powiedział, po czym wręczył mi drewniane skrzynki, z których jedną, jak dodał dowcipnie, ozdobił decoupage’m we własnym stylu. Skrzynki były dość ciężkę, ze ślicznymi, starodawnymi zamknięciami; jedna rzeczywiście została udekorowana – okularami 3D :)

waw2a.jpg

Prawdziwe cuda ukazały się po owarciu skrzynek, które wypełnione były… guzikami! Pięknymi, różnokolorowymi i różnokształtnymi guzikami!

waw2b.jpg

Pomyśleć tylko, ile cudnych rzeczy można zrobić przy ich użyciu! Jestem oczarowana tym prezentem – chyba jako jedyna z osób które nie wygrały, wyjechałam z Warszawy z poczuciem tak wielkiej wygranej! Panie Tomaszu – jeszcze raz dziękuję za ten wspaniały prezent!

waw2c.jpg waw2d.jpg

I went to Warsaw with my friend – Agnieszka. Our train was late, because it took passengers from other, broken train. At last, we had only an hour to went to a hotel, to refresh ourselves and change our clothes – and we did it! We went to a place where gala took place. I didn’t expect to win, so I wasn’t disappointed – it looks like Agnieszka was more sad than me. It was so nice to see my blog’s banner on a big screen :) And I had a great adventure – when I came to the gala – immediately somebody came closer – it was Mr Tomasz Bielawski – author of Fotografia stereoskopowa (it’s blog about 3D photography). He sad that he likes my blog because it’s cute and cosy and he has a gift for me. He had two wooden boxes and he joked that he decorated one of them with hes own decoupage (and yes, he did it! he sticked 3D glasses on it! :)). So he gave me these boxes and when I opened them – oh, I was enchanted! They were full of beautiful, colourful buttons!

So I didn’t win but I came home with a great award!

22 odpowiedzi na “Relacja – cz.1 / Relation – part 1”

 1. ale cudownie! ja również dziękuję panu Tomaszowi za ten prezent dla Miszelki! :)
  już się nie mogę doczekać, kiedy coś z nich stworzysz.
  przytulasy

 2. Hej,
  jak widzę w udało się dojechać i trafić :)
  Czy odwiedziłaś Tiimari?
  Cudne guziki – hi hi tez mam takie pudełka i puszki pełne guzików – gromadziła je już moja babcia :)
  Gratuluje Ci zajęcia tak wysokiego miejsca – jestem bardzo dumna z faktu bycia Twoja znajomą :>! :)

 3. Fantastyczny Człowiek!
  Miszellko nasza – duże buzi! Jak widać nie tylko my Cię doceniamy!
  Los pozdros

 4. Miszelko, dla mnie i dla wielu, Twój schowek wygrał :) Cieszę się razem z Tobą z tego prezentu. Pan Tomasz to wspaniały człowiek! Dziękuję panie Tomaszu, że sprawił Pan, że nasza Miszelka poczuła, że wygrała :) A Tobie, Miszelko, gratuluję pięknego bloga :*

 5. Hi hi :) Aż mi się wszystko uśmiechnęło :) Cóż za przemiły, ciepły człowiek z Pana Tomasza! I na prawdę czuje klimat, trzeba przyznać, a to nie każdemu Panu się zdarza…
  Aż Ci zazdroszczę Miszelko, że mogłaś doświadczać wszystkich tych emocji związanych z konkursem i galą! Super. I czekam na resztę realcji.

 6. Gratuluję i cieszę się wraz z Tobą. Chociaż osobiście uważam, że w pełni zasłużyłaś nie tylko na guziki, ale również na aparat :)

 7. Jejku:) Normalnie się wzruszyłam:) Kochany ten Pan Tomasz:)
  Miszku! Cieszę się razem z Tobą!!!
  Buziaki:*

 8. Ja to czytam!!! I jest mi miło!!! A co do mojej ciepłoty to normalna…36,6 ;)
  Miszelko, jeszcze raz pozdrawiam!!!

 9. Miszelko-gratulacje !!!
  Panie Tomaszu – dzięki , podziwiam prezent dla Miszelki , bo ona jest wspaniała i wspaniały jest jej blog . Pozdrowoinka ślę .

 10. Niesamowity pomysł :). Już widzę jakie cudeńka wyczarujesz z tych guzików :). Panie Tomaszu, piękny gest…:)

 11. Miszelko wiesz, ze dla mnie jesteś wygraną Osobą. Panie TOmku wielkie brawa dla Pana , pomysł i gest niby nic, ot pudło guzikow, a jednak jak wiele znaczy w tym skomercjalizowanym świecie………

 12. miszelko, super prezent! podziwiam bezinteresowność pana Tomasza i to jest najlepszy dowód, jak Twój blog może się podobać innym :). no właśnie… dlaczego ja nie mam Cię dodanej u siebie do ulubionych?? lecę wprowadzać zmiany! :*

 13. zawsze cieszą nas tak naprawdę rzeczy których najmniej się spodziewamy – wspaniały więc musiał być dla Ciebie ów prezent – cieszę się razem z Tobą i muszę przyznać, że Twój blog jest kapitalny :)))

 14. fantastyczny prezent-niespodzianka i niezapomniane przeżycia! cieszę się razem z Tobą z Twojego wysokiego miejsca i duma mnie rozpiera !!!!!

 15. Miszelko jak dla mnie to wygrałaś, Twój blog jest rewelacyjny !!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *