Dla Marjolein / For Marjolein

Kilka dni temu od Jeanet dowiedziałam się o wypadku Marjolein. Znam je obie z challengu Emily Falconbridge. Jeanet wpadła na pomysł, by wysłać Marjolein kartki z życzeniami powrotu do zdrowia :) Tak więc zrobiłam :)

Zaczęłam od zaprojektowania kartki z moim Pomysłowniku.

card1.jpg card.jpg

Miałam kilka pomysłów i kilka inspiracji, ostatecznie zdecydowałam się na guzikową karteczkę :)

card2.jpg

card3.jpg card4.jpg

Do karteczki dołożyłam jeszcze jednego z moich Pierniczków i taki zestaw poleciał do Kanady. Mam nadzieję że Pan Pierniczek dotrzyma Marjolein towarzystwa w szybkim powrocie do zdrowia :)

.

Zdrowiej szybko Marjolein! :)

card5.jpg

Few days ago Jeanet told me about Marjolein’s accident. I know them both from Emily Falconbridge challenge. Jeanet had an idea to send Marjolein nice cards, so I made one :)

I started from project in my Pomysłownik. I had few ideas and few inspirations, but at last – I decided to make button card :) Then I added my Gingerbread Man and this set was packed and sent to Canada. I hope my Gingerbread will help Marjolein to get well as soon as it’s posible!

.

Get well soon Marjolein! :)

7 odpowiedzi na “Dla Marjolein / For Marjolein”

  1. And it did Michelle, I love both the card and the Gingerbread man, I’m going to give that cute little guy a spot in my crafting room!!
    Thanks again dear, for thinking of me!!

  2. Oh Michelle, you’re such a sweet girl!! What a beautiful card and that gingerbread man is soooo cute!!
    Have to work tomorrow, but after that day I’m gonna type a long mail to you!!

  3. Cieszę się, że są ludzie na świecie, którzy ciągle są świadomi, że zwykła-niezwykła kartka może komuś poprawić nastrój :*
    Super pomysł z guzikami :)

  4. tak to wspaniałe móc dostać coś od kogoś tak bezinteresownie… pewnie dlatego kartki tak cieszą, a jeszcze bardziej te robione ręcznie :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *