Festiwal / Festival

Pracowałam ostatnio ciężko i dziś nadszedł dzień próby :) W Poznaniu rozpoczął się Festiwal Przedmiotów Artystycznych, na którym – jak w zeszłym roku – mam stoisko razem z koleżankami z forum Craftladies. Życzcie nam powodzenia…

A może zajrzycie do nas? Pawilon 6 MTP, stoisko nr 2 :)

Nasze stoisko - Our stand

Nasze stoisko - Our stand  Nasze stoisko - Our stand

I have worked hard lately, and today – day of the trial came :)  Festival of Ar and Artistic Products is taking place in Poznań and (as a year ago) I have my stand there,  with my friends from Craftladies phorum. Wish us luck :) And you can visit us – pavilion 6, box 2 on International Poznań Fair :)

10 odpowiedzi na “Festiwal / Festival”

  1. No, z Kłodzka to też kawałek drogi… tym bardziej, że jutro pracuję :( Ale życzę powodzenia :)

  2. A ja już byłam wczoraj i wspaniałe kolczyki z wilcami kupiłam :-))) Buziaki i trzymam kciuki za was dziewczyny!!!! :*

  3. Byłam, widziałam, pomachałam, ale niestety pogadać nie mogłam – klienci byli ;). Stoisko super, same Targi również :).

  4. Oczywiście byłam i już piękne kolczyki dyndają radośnie w moich uszach. Najładniejszy decoupage na targach był oczywiście produkcji Misi. Tym bardziej szczęśliwie się złożyło, że można go było porównać do innych mniej udanych wytworów tej szlachetnej techniki ;)

  5. Poznań górą! W Gdańsku Jarmark Gwiazdkowy pełen chińskich plastików…wstyd.Szkoda, że nie mogłam u Was być:( Całuski!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *