Miśki / Teddy bears

Najpierw był nieco koślawy miś zwany Aurelią, który powędrował szybko w świat i zostało po nim jedynie nieostre zdjęcie. Aurelia dostała nawet szalik i kwiatek za ucho w posagu :)

Szydełkowy miś - Crocheted teddy bear

A potem rozkręciłam się na dobre i spod szydełka wyskoczyły 2 miśki – Lena i Hania, dla bliźniaczek o tych imionach :) Miski miały inicjały na brzuszkach i czerwone kokardki :)

Miśki - Teddy bears

Pomyślałam sobie, że mogłabym wklejać przetłumaczone przez siebie wzory – żebyście i Wy mogły spróbować udziergać takie miłe stworki. Co Wy na to?

Szydełkowy miś - Crocheted teddy bear

First was a teddy bear called Aurelia, who wandered away – and left nothing but a blurry photo. I gave her a scarf and a flower as a dowry. Then I made those two teddy bears, called Lena i Hania – it was a gift for two little girls with those names :) Bears had initials embroided on theirs bellies and red bows :) Now I think that I could add patterns which I translated to Polish, for my friends to try make those funny creatures :)

10 odpowiedzi na “Miśki / Teddy bears”

  1. Miśki cudne:-)
    Wzory – tak! Z ogromną przyjemnością spróbuję wydziergać jakiegoś niedźwiadka;-)
    Pozdrawiam majowo.

  2. Miszelko miśki są przeurocze! Widać, że szydełkowanie wciągnęło Cię na dobre :) a co do wzorków to jak najbardziej te po angielsku strasznie mnie zniechęcają…

  3. Miśka, moje córeczki są przeszczęśliwe. Z okazji roczku otrzymały coś wyjątkowego, czego nikt na świecie nie ma i mieć nie będzie:) Podeślę Ci parę zdjęć. Dziękujemy

  4. miśki są cudne !!! :)
    ja na wzorek chętnie spojrzę, może udałoby się chociaż podobnego zrobić? :D Tak cudowny blog..dziękuje :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *