Zlot scrapbookingowy / Scrapbooking meeting

Zgodnie z informacją z bannera, który wisiał na schowku już z miesiąc…

Ogólnopolski zlot scrapbookingu

…ostatnio miało miejsce dość ważne wydarzenie. W Warszawie odbył się drugi już, ogólnopolski zlot scrapbookingowy :)

p6070047

Pierwszy zlot, w zeszłym roku, wypadł akurat w trakcie wykańczania mojego mieszkania i w ostatnim momencie – mimo rezerwacji – musiałam zrezygnowac z udziału. Wtedy obiecałam sobie, że choćby się waliło i paliło, na kolejnym zlocie nie może mnie zabraknąć :)
Tak więc w sobotę, skoro świt, spakowałam się i wybrałam do Warszawy. Spędziłam niesamowicie ekscytujący, inspirujący i przemiły dzień! Wróciłam do domu późno,  lecz mimo zmęczenia długo nie mogłam zasnąć. Energia po prostu mnie rozsadzała – widziałam tyle pięknych i ciekawych rzeczy!
Ale po kolei :)
Na zlocie stoiska miały sklepy oferujące materiały do scrapbookingu – można było kupić papiery, bradsy, stemple, tusze i bazy do albumów – wszystko czego tylko dusza scraperki zapragnie :) Mozna było podziwiać rozwieszone na sztalugach piękne layouty…

p6060012 p6060013

…albumy scrapowe i inne prace – jak te cuda wycinane w książkach…

p6060022

Wielką atrakcją były pokazy – najpierw Finn prezentowała sposoby użycia tuszy i stempli przy wykonaniu tagów, potem Karola uczyła jak ozdabiać domki dla ptaków, a na końcu przemiła Asket poprowadziła pokaz zastosowania elementów scrapbookingu w decoupage.

p6060024

p6060032 p6060031

p6060039

p6060037 p6060038

W czasie zlotu odbyła się wymianka pięknie zdobionymi pudełkami zawierającymi scrapowe niespodzianki – zobaczcie jakie cuda wylosowałam! Udało mi się nawet znaleźć hojną ofiarodawczynię – dziękuję ślicznie za prezenty Dodo!

p6070050 p6070058

Z wrażenia zapomniałam obfotografować pudełko mojego autorstwa – zrobiłam okrgłe pudełko w stylu vintage – postarzane, z wzorem motyli i kwiatów – widać je tutaj, na zdjęciu Filki:

34

Oczywiście zlot był wspaniałą okazją, żeby uzupełnić scrapowe zapasy – wydałam chyba wszystkie oszczędności, ale kupiłam piękne papiery i inne cuda.

p6070069 p6070066

Niestety nie wygrałam w żadnym z wielu organizowanych konkursów – ale kto by się tym przejmował? :) Frajdę sprawiło mi samo przygotowanie layoutu na konkurs „Scrappassion”. to Prace biorące udział w konkursie.

p6060028

Więcej zdjęć ze spotkania znajdziecie na blogu Filki, która organizowała zlot – zamieściła tam całą fotorelację. Cudownie było przeżyć tę przygodę – nauczyć sie nowych technik, dać zainspirowac przez inne scraperki, zobaczyć na własne oczy osoby, które zna się z sieci, poznać kogoś nowego, a przede wszystkich – znaleźć się w gronie osób, które także są skłonne przepuścić całą pensję na nowe papiery i stemple :) Mam teraz głowę jeszcze bardziej wypełnioną pomysłami, jestem zaopatrzona w materiały – tylko czekać na więcej wolnego czasu i realizować tę scrappasję :)

.

According to information from banner which I had on my blog for some time – we have national scrapbooking meeting on last Saturday. It was second meeting – first was last year and I had a reservation, but I had to cancel my participation at last minute. So I knbew, that I HAVE to be on next one :) I spend wonderful day, full of excitements, energy and inspiration. Scrapbooking meeting took place in our capital city – Warsaw. We had few contest – I didn’t win, but who cares! :) Making layouts for this contest it was the most fun! There were presentations – Finn present how to use stamps and inks to do tags, then – Karola showed how to decorate bird’s houses, and at the end – Asket guide how to use scrapbooking techniques in decoupage. We had swap with boxes full of scrapbooking goodies, I received beautiful, colourful box – thanks Dodo! I forgot to take picture of box which I made – it is shown on a Filka’s photo – round box in vintage style, with butterfly pattern. I have spent all of my money and bought many beautiful scrapbooking stuff :) Now I only wait for some spare time to realize my scrappasion :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *