Męska kartka / Men style card

Karteczka na wyzwanie z bloga scrapujących Polek – tym razem miała to być kartka w męskim stylu. Bardzo mi było po drodze, jako że 30 września był Dzień Chłopca ;)

Moja refleksja: trudno zrobić kartkę w męskim stylu. Korci, żeby dodać tasiemkę, koronkę, kwiatek, stempelek z zawijaskiem i tak dalej. Postanowiłam trzymać w ryzach koronki i stempelki i pójść w prostotę. Tak wyszło. Nie wiem czy jest wystarczająco męska, ale tylko na tyle się zdobyłam, na pewno spełnia zasady wyzwania:

– kartka okolicznościowa , oczywiście dla mężczyzny ;D
– bez kwiatków, z co najmniej jednym guzikiem
– kolorystyka dowolna.

Męska kartka / Men style card

Itąs a card for challenge on a Polki scrapują blog (it means „Polish girls do scrapbooking – something like that). This time it had to be card in men style. It was good ocassion to do this, because at 30 September we celebrated Boy’s Day.

My reflection: it’s hard to make card like that, I wold like to add some flowers and laces but it would be definitely in girlish style. So I tried to keep laces out of my work and decided to make very simple card. Look, what cames out – I don’t know if it’s enough in mens style, but it’s in challenge rules:

– ocasional card, for a man
– without flowers with minimum one button
– in any colour you like.

2 odpowiedzi na “Męska kartka / Men style card”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *