Wędraś Gooseberry / Gooseberry’s wanderer

Wymiana wędrujących albumów na forum Scrappassion toczy się swoim trybem. Jako pierwszy dostałam do wpisu album przemiłej Gooseberry (która jest moją prawie-sąsiadką :)

Album nosi wdzięczny tytuł: „Nieodparta pokusa”.

Oczywiście, jest kilka rzeczy, którym nie potrafię się oprzeć. Księgarnie i sklepy ogrodnicze roztaczają przede mnąjakiś tajemny czar pozbawiając mnie hamulców w kwestii sięgania do portfela. Tak samo działają na mnie sklepy – obojetnie czy on-line czy klasyczne – z materiałami do scrapbookingu. Temu właśnei poświęciłam swój wpis. Do dyspozycji miałam dwie sąsiadujące strony…

1 2a

Po przekręceniu na nich wskazówek otwierają sie okienka z tekstem.

1b

Użyłam papieru Amber z kolekcji I lowe scrap, a zawijaski to przerobione elementy Fancy Pants. Wskazówki, narożniki i literki musiałam zrobić sama, bo kiedy musiałam zmienić pierwotna koncepcję wpisu, to okazało się również, że nie mam żadnych dodatków pod kolor…

3a 3

3b 3c

3d 3e

Wandering albums swap on Scrappassion phorum is in progress. I received Goosebeerry’s album as a first one – the subject is: „Irresistible temptation”. I’m tempted in bookstores and gardenshops.  Also – in shops with scrapbooking supplies. In my pages I used Amber papers from I lowe scrap collection, altered doodling from Fancy Pants and corners and alphabet made by me.

4 odpowiedzi na “Wędraś Gooseberry / Gooseberry’s wanderer”

  1. Ale wspaniale to sobie obmyśliłaś! Podobają mi się te otwierane strony, no i oczywiście własnoręcznie wykonane dodatki!!!

  2. ehhh…jeszcze tylko 12 osób i albumik będzie u mnie ;)
    super wpis….już się nie mogę doczekać :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *