Ravelry

Ravelry to moja ostatnia namiętność. Świetny serwis dla szydełkujących i robiących na drutach, z mnóstwem wzorów i dużą społecznością i… wymianami :)

Robienie granny squares pochłonęło mnie bardzo, ale dzierganie pojedynczych kwadratów jest mało praktyczne (tyle tylko, że sprawia przyjemność :)) a z kolei na większy projekt nie starczy mi chyba cierpliwości. Zaczęłam robić kapę, ale będzie gotowa pewnie za kilka miesięcy. W takim przypadku świetną zabawą jest włączenie się do jakiejś z wymian – co właśnie uczyniłam :)

Czekam na paczkę z moimi granny, a sama wysłałam swojej partnerce kilka ciepłych słów,  Jupiter granny squares, parę widoczków Poznania i małą myszkę na dodatek :)

Ravelry it’s my latest passion – it’s great site for crocheters and knitters with projects, big community and… swaps.

Granny squares are my obsession too. Making single squares is great but they are not useful, and I’m not as patient to make some big multi squares blanket. I’ve started one, but I’m afraid that it will be ready for Christmas :D So I decided to join some granny swap. I found one on Ravelry and now I’m waiting for my package to come. I’ve sent few kind words, Jupiter granny squares and my city postcards and small crocheted mouse :)

2 odpowiedzi na “Ravelry”

  1. Myszki się rozejda po całym świecie i zaczna się mnozyc przez szydełkowanie:-) Sprytny sposób znalazłaś na nałóg granny square’owy:-)

  2. A może zrób dużo małych kwadratów i je zszywaj? Najpierw będziesz mieć serwetki, jak je połączysz – pokrowiec na siedzisko krzesła, jak połączysz pokrowce bieżnik, jak połączysz bieżniki, zrobi się kapa… i tak dalej. Aż nakryjesz cały Poznań, całą Polskę i kosmos.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *