Gwiazdkowe spotkanie / Christmas meeting

Jak co roku, tak i teraz nasza poznańska scraprodzinka spotkała się „gwiazdkowo” by wymienić się prezentami. O samym spotkaniu więcej przeczytacie tutaj, na naszym wspólnym blogu, ja natomiast pokaże co zrobiłam dla Berberis, bo to ją los wybrał mi w losowaniu :)
Zdjęcia niestety kiepskie, bo robione juz na spotkaniu, późnym wieczorem, w kiepskim świetle.

Berberis dostała jedną z moich 16 karteczek, z życzeniami od serca…

i uskrzydlony wisiorek zamknięty w pierzastym pudełeczku…

…ale główny prezent chroniony był specjalnym woreczkiem, ufilcowanym specjalnie na tę okazję (nieudolnie, wiem, ale to tylko opakowanie, nic więcej).

Ściegiem koptyjskim zszyłam dla Berberis notes-pamiętnik – w okładkach 7 Gypsies (chwila na reklamę – kupione w scrap.com.pl :)i z ich narożnikami. Każda strona jest inna i każda została jakoś ozdobiona, do tego na brzegach kilka znaczników ułatwiających przeglądanie.

Our Poznań „scrapping family” have met yesterday as every year, to celebrate Christmas and our gift swap. You can see photos taken during the evening here at or group blog, but today I wanted to show what I made especially for Berberis who was my partner in gift swap.
Photos are dark and blurry cause I took them at evening in bad light unfortunately.

So Berberis received one of my cards with wished from the heart and „flying” pendant closed in box with feather motive – all was decorated with decoupage. Main gift was in felted bag (not excelent I must say) – it was a notes binded with coptic stitches. Each page is different and each was decorated somehow, I added also clips on the edge for easy browsing. Covers are from 7 Gypsies, bought in scrap.com.pl.

15 odpowiedzi na “Gwiazdkowe spotkanie / Christmas meeting”

  1. Jakie miłe prezenty! pamiętniczek jest cudowny- te znaczniki, okładki, wszystko!… nic bym nie zapisała w takim, chyba, że same westchnienia zachwytu:-)

  2. widziałam i macałam ten notes – jest po prostu niesamowity!!! każda karteczka jest inna, a całość robi niesamowite wrażenie!!! że o opakowaniu przepięknym, wisiorku i całej reszcie już nie wspomnę, bo słów brak… obłęd w oczach!!

  3. Klimatyczne spotkanko i świetne prezenty i co najważniejsze atmosfera. Wg mnie etui do cudnego notesu zostało bardzo dobrze ufilcowane.

  4. wszystkie elementy prezentu jakie zrobiłaś -> niesamowite !
    wiem co piszę bo widziałam :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *