Trzy kolory: Cynkowy / Three colours: Cynka’s

Pomysł na ten layout powstał już dawno, dawno temu – na zlocie scrapowym w Warszawie, gdy Cynka poprosiła mnie o zrobienie zdjęcia tego kolorowego zaułka. Wreszcie się zmobilizowałam, a że paczka z niespodziankowym LO powinna już dotrzeć do celu, mogę pokazać całość, po wczorajszej zajawce.

…i jeszcze szczególik…

Nazwa to gra słów oparta o nadaną przez nas błękitom i turkusom nazwę – mówimy że to kolor cynkowy… Paleta barw dorobiona do zdjęcia z Color Palette Generator – uwielbiam tę zabawkę!
.
I had an idea to make this layout long ago, when on Polish scrapbooking meeting in Warsaw Cynka asked me to take photo of the colourful place.

Now I finally made it, and after yesterday sneak peak I can show whole LO, cause package with it should reach its destiny today :) Text in Polish is: „3 colours: cynka’s”. It’s a travesty of titles of famous film serie, and it’s connected with our saying – we call blue or turquoise as the cynkowy’s colour, cause she like this shades :) Colour palete I made with Color Palette Generator – I love that toy!

4 odpowiedzi na “Trzy kolory: Cynkowy / Three colours: Cynka’s”

  1. :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

    D_Z_I_Ę_K_U_J_Ę !!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *