13

Dziewczęta z  Craft Artwork zachęcały do przyjrzenia się trzynastce. Przesadnie przesądna nie jestem, a już w ogóle nie przynoszą mi pecha zdarzenia takie jak czarne koty – które uwielbiam, czy pająki, które są fascynujące. Pod drabiną też nie boję się przejść, a stłuczone lustro pechowe jest o tyle, że nabyć trzeba nowe w zamian – podczas gdy za te pieniądze można by kupić 12 nowych papierów, tudzież 30 cebulek tulipanów :D Takie stosuję przeliczniki :)
Wracając do trzynastkowego pecha – już jako dziecko postanowiłam – zgodnie ze swa przekorna naturą – że 13 jest szczęśliwa. 14 natomiast – to co innego, to jakaś podła zołza :) Zgodnie więc z autosugestią, trzynastego święciłam triumfy, a nazajutrz – popadałam w otchłań rozpaczy.
Tak czy owak – 13 to ciekawa liczba :)

Girls from Craft Artwork encouraged to focus on 13.  When I was a child a decided not to considering think about bad luck on thertinth. I thought that 14th is even worse. And what to say – I felt happy and lucky every thirteen, and had a bad luck every fourteen! What a self-suggestion! That way or another – 13 is really interesting number :) So here is my ATC with 13.
Tak czy owak – 13 to ciekawa liczba :)

3 odpowiedzi na “13”

  1. potwierdzam, trzynastka jest niewinna:-) ja się trzynastego urodziłam (nie w piatek wprawdzie ale blisko bo w czwartek). Swietny przekorny atciaczek:-)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *