Zielnik / Herbarium

Po owadzim wyzwaniu Nordstjerny przypomniały mi się dawne, przyrodnicze czasy. Korespondencja na ten temat z Annar zaowocowała niezwykle miłym zdarzeniem – zostałam zaproszona „w gości” na strony Craft Artwork :)
A z pogaduszek i wspomnień na temat zajęć z botaniki powstał temat naszego wyzwania – zielnik. Zajrzyjcie tutaj, bo zobaczyć zielniki przemiłych dziewcząt z Craft Artwork – oraz podjąć wyzwanie :)
A to już mój zielnik – zielnik magiczny. Zrobiłam go na tagach które sprezentowała mi Pat, a znalazły się w nim tylko czarodziejskie rośliny (z moich ulubionych ziół zabrakło jedynie czarnego bzu i rozmarynu).
Przód – te grzybki kojarzą mi się z czarcimi kręgami :)

I tył:

Całość na mosiężnym kółku:

I magiczna, roślinna zawartość:

After Nordstjerna’s „Insects” challenge on Craft Artwork I thought about my studies and botany. With Annar we exchanged e-mails and I was invited as guest designer to Craft Artwork blog. And we decided that next challenge theme will be herbariums. Look here, for other’s girls project. And here is mine – magical herbarium. I choose magic plants to my project. And I made it on tags which Pat gave me as a gift.

16 odpowiedzi na “Zielnik / Herbarium”

 1. od dawna podziwiam Twoje dziela, ale ten zielnik to cudo, az zal, ze na moich grzadkach wszystko calkowicie wyschlo, bo ukradlabym pomysl :)

 2. OMGosh!! I love how you transformed those tags!!! What a beautiful thing. I may have to try this with my herbs of the flowers I have been drying.
  Congrats on being the guest designer!!!

 3. … a Michelle w jakimś poprzednim wcieleniu była zielarką – znachorką, do której siedem wsi w dzień chadzało po leki na koklusz i podagrę a nocami po uroki i czary miłosne ;)

 4. a jak ładnie ci Nordstjerna napisała. ;)
  jestem oczarowana twoim zielnikiem! raz: estetycznie, dwa: jakże bezcenne to źródło wiedzy. :)
  od dzisiaj melisa już nigdy nie będzie po prostu melisą…

 5. Piękny,zielnik- zjawiskowy! Jestem zachwycona Twoimi pracami! Pozdrawiam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *