To niesamowite, że już 10 stycznia! Jeszcze przed chwila szykowałam się do Gwiazdki, ależ ten czas leci!
Koniec roku – jak zapewne i Wam – upłynął mi na refleksjach i podsumowaniach. Los nie był dla mnie zbyt łaskawy, ale wiele też udało mi się osiągnąć. 2011 był drugim rokiem mojej przygody z projektem 365. A tak się bałam że nie dam rady :) Tymczasem – znowu się udało :)
Byłam na krótkim kursie kroju i szycia, z uporem maniaka zdawałam egzamin na prawo jazdy – i wreszcie się udało :)

Dużo pracowałam, także i nad sobą. Zrealizowałam Projekt Motyl oraz dwie edycje Projektu Zeszyt.

Prowadziłam warsztaty i bawiłam się w dobra wróżkę. Dużo szyłam, sporo szydełkowałam. Razem z Cynką i UHK wzięłam udział w Festiwalu Przedmiotów Artystycznych.

Wymieniałam się na swapbocie, uczestniczyłam w życiu Ravelry. Mało odpoczywałam. Wiele się nauczyłam.

Pod koniec roku czekały dla mnie dwie niespodzianki. Spełniły się dwa moje marzenia.

Nowy Rok niesie nowe problemy i nadzieje. Jaki będzie dla mnie?

Zobaczymy :)
.
It’s incredible, that is 10th of January! The end of the previous year I spend on a reflection. Fate wasn’t good for me, but also I achieved some goals.I made 365 project second time. I finished sewing course. I tried to pass my license driving exam – and finally – I made it :) I worked so much, also I worked on my personal development. I realized Butterfly Project and two editions of Project Zeszyt. I was teaching at workshops and I pretended to be fairy. I sewn a lot and I crocheted a lot. With Cynka and UHK I took part at Art and Craft Festival. I swapped at Swap-bot, and I spent some time at Ravelry. I didn’t rested rather, but I learned a lot. At the end of the year I had two surprises. My two dreams come true. I became coordinator of UHK Gallery Team and designer at Polski Scrapuja portal :)
New Year will bring new problems and new hopes. And what year it would be for me? Lets see.

9 odpowiedzi na “…”

 1. gratuluje zdania prawka!!! ja tez zaliczylam w zeszlym roku.. a dokladnie dzien przed wigilia i wczoraj odebralam dokument:D super ze twoje marzenia sie spelnily (ostatnie foto) i ze mialas taki fajny i pracowity rok! :) milo bylo uczestniczyc w projekcie zeszyt:D jestes niesamowita! :D

 2. nie próżnowałaś, mogę uczciwie zaświadczyć bo uczestniczyłam (wprawdzie nie we wszystkich) w części Twoich osiągnięć. Niniejszym gratuluję owocnego i życzę kolejnego równie efektywnego roku :)

 3. musi być dobrze, a nawet lepiej :)
  świetny scrap!!!
  dziękuję Ci jeszcze raz za projekt zeszyt :*
  życzę Ci, aby w tym roku również Twoje nowe marzenia się ziściły :)

 4. Wow! Congratulations on being coordinator and the other wonderful goals fullfilled. You deserve every good thing. I’m cheering for you on this side of the world. „Keep your chin up” is what my grandma use to say. Have a great new year. My year has been enriched by meeting you. Hugs. bb

 5. Gratulacje! Projekt Motyl oraz Projekt Zeszyt wypadły cudnie! Zapraszam do mnie i życzę duuuużo inspiracji z okazji dołączenia do portalu ;D

 6. Congratulations!!!! Keeping busy, despite other things going on, paid off!! And great that you got your license also!!!!

  Putting together another surprise package for you!!!! :>)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *