Kremowy / Cream

…jest UHKowy kit Creme de la Creme, przygotowany z okazji urodzin sklepu :)
Muszę powiedzieć, że bardzo miło mi się z nim pracowało. Powstały przy tej okazji:
tag

scrap (dawno nie robiłam LO 30×30, cudnie było do tego wrócić! – tekst nieco niewidoczny, wycięty ze starej książki „tymczasem ja”)

i crème de la crème czyli albumik na imieniny Guriany – prezent nieco spóźniony, ale za to podsumowujący nasze wypady na pchli targ do Starej Rzeźni, gdzie w każdą drugą sobotę miesiąca do spółki z Cynką oddajemy się nałogowemu przebieraniu w starociach i kupowaniu żelastwa :)

Albumik powstał na bazie torebeczek z szarego papieru, zszytych razem i zagiętych przy grzbiecie – ten patent strasznie przypadł mi do gustu i na pewno nie raz jeszcze go wykorzystam.

Cream is a colour of UHK GAllery scrapbooking kit Creme de la Creme, prepared as a celebration of store’s birthday :)
I have to say, that it was great to work with it. I made a tag, then – scrapbooking layout – it was long time when I last did 30×30 lo – and it was great to do it again Text is rather small, cause I cut it from the book – but it says „in the meantime” :)
Also I made album for my friend Guriana – it’s album about our tradition – at second Saturday of each month we go with Cynka the flea market and buy antiques and metal parts :) I made my album using paper bags folded and sewed together. I discovered this way of binding and I will use it again for sure!

10 odpowiedzi na “Kremowy / Cream”

  1. ten albumik jest obłędny po prostu!!! świetna i konstrukcja i ogólny wygląd!!! i LO też super, genialna fotka :)

  2. Z powodów nie tylko artystycznych jestem absolutną fanką tego albumu!!!!!!!!!

  3. piękne prace, a w szczególności lo i albumik…
    bardzo fajny i delikatny zestaw…

  4. Piękne prace. Album i scrap de best. Ależ Wam, Babki, zazdroszczę tego buszowania w starociach. a potem kawucha w Republice Róż, jak mniemam po zdjęciach;) Uwielbiam to miejsce z moich pełnoetatowych jeszcze czasów poznańskich… Ech, szczęściary;) Pozdrawiam ciepło:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *