Do rzeczy / To things

Znacie na pewno powiedzenie, że najważniejsze w życiu rzeczy nie są rzeczami. Nie da się jednak ukryć, że istnieją przedmioty do których się przywiązujemy, które mają duszę, o których marzymy i z którymi nie możemy się rozstać.

Takie rzeczowe wyzwanie rzuciłam na blogu Craftypantek – a sama z tej okazji upamiętniłam część ulubionych przedmiotów w mini albumiku zrobionymz 2 papierowych torebek, zszytych ze sobą, pomazianych gesso i postemplowanych Distressami.

Całość zamyka się na na mój ukochany sznureczek Divine Twine (albo Baker’s twine) który sprowadziła nam nieoceniona Ada ze Scrappo. Do tego kilka ćwieków i mój albumik gotowy :)

W albumie znalazły się fotki najulubieńszych przedmiotów – pamiętnika i organizerów, roweru…

…autka i maszyny do szycia…

oraz moich ukochanych staroci i narzędzi ogrodniczych.


Tu jeszcze tył albumiku.

A Wy, na pewno macie ulubione przedmioty? Jakie? co lubicie? Na pewno jest  coś „na rzeczy” :)

 

You know that saying: “The most important things in life aren’t things.” However, it is obvious, that there are items which have soul, of which we dream, and which we can’t live without. This kind of challenge I create at Craftypantki’s blog – and I’ve made mini album about my favorite items. I made it ​​from two paper bags, stitched together, painted with gesso and stamped with Distress Inks. It’s closed with Baker’s Twine from Scrappo and has few brads inside.
And what kind of things you like the most? Maybe you will join our challenge?

5 odpowiedzi na “Do rzeczy / To things”

  1. Swietny albumik!! Ja mam ogromniasta milosc i przywiazanie do rzeczy martwych.. co w pewnym sensie jest troche straszne.. gdybym miala taki album zrobic to mialby chyba z 50 stron.. ale oczywiscie maszyna do szycia na pierwszym miejscu :)) i komputer;p (straszne uzaleznienie!), ksiazki, notesy.. mega pufa do czytania.. maszyny do pisania.. no strasznie duzo mam takich rzeczy;p

  2. Marysza – zrób koniecznie – strasznie jestem ciekawa tych pozostałych rzeczy :) Mnie też w trakcie robienia albumu przyszło do głowy kilka innych przedmiotów :)

  3. Świetny pomysł na albumik! Pięknie Ci się udał. Jest taki…hm.. konsekwentny? Widać, jak zamysł i zamiar szły w parze :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *