Azurro

czyli przedostatnia kolekcja UHK Gallery :)

W sam raz do robienia kartek:

notesików:

notesów:

i scrapów:

 

Śmieszna sprawa z tym layoutem – kiedy dotarł do mnie zestaw papierów Azurro, ten konkretny – La strada – wrzuciłam czym prędzej  na samo dno pudełka, bo stwierdziłam, że nigdy w życiu nic z nim nie zrobię. Jakoś nie przypadł mi do gustu. Potem, gdy zrobiłam mały notesik, spodobało mi się zestawienie turkusu z czernią – i w okamgnieniu wywlokłam La stradę, powycinałam, poprzyklejałam, poprzeszywałam maszyną, dodałam kilka zszywek i byłam z efektu niemożebnie zadowolona (szczególnie podoba mi  się, jak latarnia z tła koresponduje z tą ze zdjęcia).

Proszę, jak to się może zmienić :)

This  is one before last collection of UHK Gallery  papers :) It’s great to make cards, smoll notres, big notes and layouts.

Funny thing with this layout – when I received set of  Azurro papres, this particularone- La Strada – I hastily threw to the bottom of the box, I realized that I will not use it. Never. Somehow I didn’t like it. Then when I made a little notebook, I liked it a statement of turquoise with black – and in amoment I dragged La Strada out, cut out, stick out, made some machine sewing, I added a few staples, and I was really pleased with the result  (especially like a beacon from the background corresponds to the one with photos).

4 odpowiedzi na “Azurro”

  1. Wszystkie prace przeprzepiękne i niesamowicie kreatywne. Jestem zachwycona, nie mogę się napatrzeć, jeszcze te piękne kolory!

  2. ile wspaniałości na raz! cuuuuuuuuudowne prace! widać, że ta kolekcja idealnie Ci spasowała, wyczarowałaś z niej same perełki!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *