Oto ja / Here I am

Bardzo się ucieszyłam na wieść o tym, że jedną z prowadzących warsztaty w czasie ProzARTu będzie Karola. Podziwiam ją od lat, a nie miałam wcześniej okazji uczestniczyć w jej zajęciach. „Milion warstw, milion detali. „Oto ja” – kobiecy layout w stylu shabby chic” – tak brzmiał temat warsztatów.
I warstw było naprawdę sporo!


A to layout który zrobiłam na tych zajęciach – strasznie lubię to zdjęcie w wianku.

A że Karola przywiozła kilka swoich prac do oglądania, skorzystałam z okazji i inspirując się jednym ze scrapów, zrobiłam jeszcze ten layout, z wykorzystaniem zdjęcia z mojej niezapomnianej sesji ciążowej.

I teraz po prostu muszę mieć te piękne dziurkacze brzegowe, które Karola nam pożyczyła!


I was very happy that Karola was one of the teachers during ProzART classes. I know her projects for many years and I’ve never had possibility to participate in her workshop.
Theme was: „Million Layers, Million Details. „Here I Am” – a feminine shabby chic layout”.
And I can tell you there were layeres. Many of them! And hgere’s my layout, I love this photo in wreath so much! And also, cause Karola brought some ofe her projects to show us, I used one of them and I made lauout using it as a inspiration. And the photo was taken during unforgettable pregnancy photo session. And now I just have to have those lovely punchers which Karola lent us!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *