Feed on
Posts
Comments

Kartki / Cards

Trzecia strona w moim albumie – poświęcona kartkom. Tak zainspirował mnie sam temat tego dnia, sama Shimelle i wszystkie niesamowite dziewczęta z różnych stron świata, które zajmują się projektem JYC, że jak usiadłam do biurka w piątkowy wieczór, tak wstałam dopiero gdy zrobiłam 16 kartek! To niesamowite, że już 3 grudnia miałam je wszystkie gotowe do wypisania i wysłania, mimo że co roku moją największą bolączką jest to, że albo nie zdążam, albo zapominam je zrobić! Strasznie jestem z siebie dumna.
Wydrukowałam zdjęcie sterty moich kartek i z jego użyciem zrobiłam tę stronę gwiazdkowego albumu. A pod zdjęciem jest miejsce w sam raz na listę osób, do których trzeba wysłać kartki :)

Third page in JYC album was dedicated to cards. I was inspired by Shimelle and all stunning ladies from around the world which are making JYC project, that Friday evening I sat by my desk and stood up after making 16 cards!
It’s unbelievable, that at 3rd December I had all of them ready to write on and send –  when every year I was ashamed that I didn’t time or forgot to make and to send them! I’m so proud of myself this year!
So I took the photo of pile of my cards and printed it out for my third page. Under the photo is a space, where I put list of people, whom I want to send a card this year!

Podobne wpisy:

 

13 komentarzy to “Kartki / Cards”

 1. Karola napisał(a):

  Super!!!
  I zazdroszczę, ze już kartki zrobione. Mi jeszcze kilka zostało ;)

 2. georgina napisał(a):

  Thanks for your comments on my blog Michelle. I love your cards page too – it’s so exciting that Christmas is getting so near now – 20 days to go!! :)

 3. katharinka84 napisał(a):

  Fantastyczny wpis!!!
  No i wyczyn… 16 kartek w jedno popołudnie… jestem pełna podziwu dla Ciebie :D mój rekord to 8- też świątecznych, jak mnie akurat natchło :D
  :***

 4. Irene Fitzpatrick napisał(a):

  I LOVE your pages Michelle…..such a vintage look! Thanks for the comment on my blog!

 5. Mrouh napisał(a):

  ja prawie spuchłam z dumy wczoraj bo zrobiłam 4 za jednym zamachem, a tu się okazuje, że to pikuś, pan Pikuś! :-)

 6. Natalka napisał(a):

  I can’t believe you managed to make 16 cards in an afternoon! Wow!

  Lovely entry for your journal and that photo of the cards is perfect – I’m sure everyone will love receiving their cards. :)

 7. Marie L napisał(a):

  That’s impressive to make all of those cards in one evening. I can’t tell you how much I love this page. It’s beautiful and I love how the photo flips up.

 8. Mel napisał(a):

  Hi Michelle, thanks for visiting my blog :-) Your JYC project is coming along nicely!

  You asked about my Project 365 photo overlays: they’re by Ali Edwards, and you can get them from Designer Digitals at http://www.designerdigitals.com/digital-scrapbooking/supplies/product_info.php/products_id/8895

 9. Kasia napisał(a):

  wow, 16 za jednym zamachem, brawo! Mi na raz 4-6 starczy nie wyobrazam sobie tak dlugiego kartkowania! I swietny pomysl z lista osob do wyslania! Ja sie biore za dzisiejszy wpis!

 10. ScrapgalGR napisał(a):

  Lovely layout and great photo!

 11. Jerrie napisał(a):

  Great pages – they’re beautiful!

  Thanks for visiting. I’ll be back. :)

 12. Duża Mała Mi napisał(a):

  Prześliczne wpisy w Twoim albumie. 16 kartek na jedno posiedzenie? Ujmę to tak:

  W O W!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Ja mam jedną na koło zrobić i chodzę jak pies wokół jeża :/

  Pozdrawiam :*

 13. Cal napisał(a):

  Lovely pages!

Leave a Reply