Coraz więcej / More and more

…stron ma mój gwiazdkowy album. Przybiera sobie na wadze, podczas gdy dokumentuję kolejne dni, przygotowania i świąteczne refleksje. Zgodnie z kolejnymi tematami:

świąteczna doskonałość (z cytatem z Shimelle):

adwentowy kalendarz:

opowieść o dwóch gwiazdkach (miłe i mniej miłe wspomnienia spisane na tagach i schowane w kieszonkach):

i grudniowa lista „do zrobienia” z odfajkowanymi kilkoma pozycjami:

More and more pages has my JYC album. Every day I journal my reflections and Chrismas preparations, so it grows bigger and nigger. According to the prompts here they are: Christmas perfection (with quote from the Shimell’s e-mail, Advent calendar, Tale about 2 Christmases (with good and bad memory written on tags in the pockets) and December To Do list – with first positions made already :)

10 odpowiedzi na “Coraz więcej / More and more”

  1. Michelle, tak jak w ogóle nie kusiła mnie idea „grudniowników”, to jak patrzę na Twoją jej realizację, to mnie zaczyna kusić jak nie wiem co! Rewelacyjne, kronikarskie, ciepłe, takie chwile zatrzymania w tym grudniowym zamieszaniu…

    W ogóle uwielbiam Twoje prace. Są bardzo, bardzo różnorodne, nie trzymasz się jednego stylu czy klimatu, ale robisz różności, a ja to uwielbiam – zwłaszcza, że świetnie Ci wychodzą wszystkie style. Dopasowujesz styl do sytuacji, bawisz się, skaczesz, a we wszystkich Twoich pracach jest jakaś prawda, ciężar gatunkowy, myśl. To nie są rzeczy robione wyłącznie do ozdoby czy na czyjeś zamówienie, albo żeby komuś się podobało, to są kawałki Twojego świata – do którego mogę przez te okienka zajrzeć. Dziękuję Ci za tę możliwość :)

  2. no, świętą prawdę napisała Tores- podpisuję się wszystkimi kończynami:-) i wzdyyyycham….:-)

  3. Miszelko a ja twierdze, że wypracowałaś własny niepowtarzalny styl i to jest fajne. Podziwiam za konsekwentne prowadzenie zapisków grudniowych. pozdrawiam

  4. zabieraj koniecznie ze sobą- a nuż będzie dane mi obejrzeć!!!!!
    ten cytat- superrr!

  5. That countdown page is great, I love all the little details, and I really like the fabric entry – feels very cosy and homely. :)

  6. sliczne, zwlaszcza ten kalendarz adwentowy i wszystkie szycia, ta strona w krateczke z listami do zrobienia! :):) Mi tez dzisiaj udalo sie wreszcie co nieco nadgonic!! A albumy rzeczywiscie puchna jak szalone, a to przeciez nawet nie polmetek!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *