Kartki / Cards

Trzecia strona w moim albumie – poświęcona kartkom. Tak zainspirował mnie sam temat tego dnia, sama Shimelle i wszystkie niesamowite dziewczęta z różnych stron świata, które zajmują się projektem JYC, że jak usiadłam do biurka w piątkowy wieczór, tak wstałam dopiero gdy zrobiłam 16 kartek! To niesamowite, że już 3 grudnia miałam je wszystkie gotowe do wypisania i wysłania, mimo że co roku moją największą bolączką jest to, że albo nie zdążam, albo zapominam je zrobić! Strasznie jestem z siebie dumna.
Wydrukowałam zdjęcie sterty moich kartek i z jego użyciem zrobiłam tę stronę gwiazdkowego albumu. A pod zdjęciem jest miejsce w sam raz na listę osób, do których trzeba wysłać kartki :)

Third page in JYC album was dedicated to cards. I was inspired by Shimelle and all stunning ladies from around the world which are making JYC project, that Friday evening I sat by my desk and stood up after making 16 cards!
It’s unbelievable, that at 3rd December I had all of them ready to write on and send –  when every year I was ashamed that I didn’t time or forgot to make and to send them! I’m so proud of myself this year!
So I took the photo of pile of my cards and printed it out for my third page. Under the photo is a space, where I put list of people, whom I want to send a card this year!

13 odpowiedzi na “Kartki / Cards”

 1. Thanks for your comments on my blog Michelle. I love your cards page too – it’s so exciting that Christmas is getting so near now – 20 days to go!! :)

 2. Fantastyczny wpis!!!
  No i wyczyn… 16 kartek w jedno popołudnie… jestem pełna podziwu dla Ciebie :D mój rekord to 8- też świątecznych, jak mnie akurat natchło :D
  :***

 3. I LOVE your pages Michelle…..such a vintage look! Thanks for the comment on my blog!

 4. ja prawie spuchłam z dumy wczoraj bo zrobiłam 4 za jednym zamachem, a tu się okazuje, że to pikuś, pan Pikuś! :-)

 5. I can’t believe you managed to make 16 cards in an afternoon! Wow!

  Lovely entry for your journal and that photo of the cards is perfect – I’m sure everyone will love receiving their cards. :)

 6. That’s impressive to make all of those cards in one evening. I can’t tell you how much I love this page. It’s beautiful and I love how the photo flips up.

 7. wow, 16 za jednym zamachem, brawo! Mi na raz 4-6 starczy nie wyobrazam sobie tak dlugiego kartkowania! I swietny pomysl z lista osob do wyslania! Ja sie biore za dzisiejszy wpis!

 8. Prześliczne wpisy w Twoim albumie. 16 kartek na jedno posiedzenie? Ujmę to tak:

  W O W!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Ja mam jedną na koło zrobić i chodzę jak pies wokół jeża :/

  Pozdrawiam :*

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *