Feed on
Posts
Comments

JYC

…czyli tegoroczny projekt Journal Your Christmas prowadzony przez Shimelle :) Tym razem to bardziej w stylu December Daily – tak czy owak sprawia wiele radości.
W 2009 i 2010 moje żurnale były większe, miały okładki z szarego płótna i kartki w poziomie (żurnal 2009 wyglądał tak a żurnal 2010 tak). Tym razem zdecydowałam się na nieco mniejszy format, papierowe okładki i więcej koloru.

Jako okładek użyłam baz od 7 Gypsies, cyfry potuszowałam distressami i pokryłam pękającym Glossy.

Jeszcze etykietka od Tima Holtza…

…i trochę ozdóbek…

Zanim sfotografowałam całość – żurnal zaczął się zapełniać zdjęciami, zapiskami i pamiątkami :)

W tym roku strony ozdobiłam już zawczasu, by zaoszczędzić sobie pracy. Nie był to jednak dobry pomysł, bo teraz czasem trudno dopasować zdjęcia z danego dnia do kolorystyki i ozdób na już przygotowanej karcie. Tak więc w przyszłym roku wrócę do zwyczaju pozostawiania kart pustych na początku. A to kilka pustych jeszcze stron czekających na swoją kolej :)


JYC – it’s of course this year Journal Your Christmas project, hosted by Shimelle :) This time it’s rather in December Daily style – but it’s really great fun!
In 2009 i 2010 my journals were bigger, with fabric covers and rather horizontal – this year I made my journal smaller, with cardboard covers and in more vivid colours.
I used 7 Gypsies covers as a base, I’ve inked numbers and I’ve painted them with crackle Glossy Accent. I used Tim Holtz metal ornate plate and some robbons and embellishments. I’ve started to fill my pages with photos and notes… This year I decided to prepare them in advance – with embellishments and numbers, but it wasn’t good idea, cause now it’s hard to match photo with colours and details of particular page. So next year I will do as usually and I will left pages blank in the beginning. And you can see some of my pages with photos and some of them prepared to journal.

Podobne wpisy:

 

6 komentarzy to “JYC”

 1. Drycha napisał(a):

  o! choinka! niby święta zaraz ale nie czuję potrzeby ubierania choinki… u nas zazwyczaj wg tradycji ubieramy drzewko koło 23.12…
  strasznie zdziwiłam się widząc, że ktoś z bloku naprzeciwko ubrał choinkę jakiś tydzień temu…
  wracając do tematu:bardzo fajny album!!!!

 2. michelle napisał(a):

  Ta choinka ubrana specjalnie dla nas, na spotkanie kgmip: http://kgmip.blogspot.com/2012/12/1-grudnia.html U mnie w domu też choinke ubieramy na samym końcu, w Wigilie rano :)

 3. Papierowy Pokój napisał(a):

  Mmm… takie albumy to prawdziwy rarytas, ja uwielbiam ten rodzaj podglądactwa, nic na to nie poradzę :) A te małe smaczki, dodatki… mmm… Wybacz, rozmarzyłam się :)

 4. Bea napisał(a):

  OJ LUBIĘ! LUBIĘ< PODZIWIAM i naprawdę naprawdę!!!! SUPER!

 5. Boei napisał(a):

  Piękny album- będzie cudowną pamiątką:) Jaś rośnie jak na drożdżach- zdjęcia z tym słodziakiem to najpiękniejsza ozdoba żurnala;) Buziaki!

 6. […] o JYC Shimelle (chociaż w tym roku bardziej w stylu December Daily Ali Edwards) ! Pisałam o nim tutaj – KLIK!, ale nigdy nie pokazałam go skończonego. Trochę mu się przytyło […]

Leave a Reply