Feed on
Posts
Comments

JYC

JYC to skrót od Journal Your Christmas – zajęć prowadzonych przez niesamowitą Shimelle. Gdy zapisałam się na nie w zeszłym roku, byłam pewna że będzie to wspaniała zabawa, ale nie sądziłam, że będzie aż tak fajnie!

Album, w jakim zapisywałam – dzień po dniu – cały grudzień 2009 i początek 2010 roku pokazywałam w całości tutaj. Dziś pierwszy grudnia i przygoda znowu się zaczyna.

Najpierw chciałam zamknąć tegoroczny album w okładkach 7 Gypsies, w których ostatnio się zakochałam, potem jednak zdecydowałam się jednak zrobić je samodzielnie od podstaw.  Ostatecznie album ma w przybliżeniu wymiary 25x20cm, okładki uszyłam z materiału, wewnątrz usztywniane tekturą. Na to kilka wstążek, zembosowana śnieżynka ze Scrapińca, a napis – w ramce wygrzebanej na targu w Starej Rzeźni.

Już nie mogę się doczekać, kiedy zapełnię go stronicami!

JYC it’s abbreviation for Journal Your Christmas – on-line classe organized by Shimelle. When I’ve started them last year I knew that it would be great  fun but it was even better then I thought!

My scrapbook album from last year I showed there. Today is the first day of December and adventure has begun again.

Firstly I wanted to make my album with 7 Gypsies covers (cause lately I’m in love with them!) but then I decided to make my covers all by my hands. Finally my album has aproximately 25x20cm and I’ve sewn covers with fabrics, and chipboards within – to make them stiff. I added few ribbons, embossed snowflake from Scrapiniec and title in frame which I’ve bought on flea market on Stara Rzeźnia.

I just can’t wait to fill my album with pages!

Podobne wpisy:

 

8 komentarzy to “JYC”

 1. guriana napisał(a):

  pamiętam zeszłoroczny…:))
  piękna okładka zapowiada następne cudo:))

 2. decomania napisał(a):

  zeszłoroczny to piękne wspominki,
  czekamy na zapełnienie tegorocznego :)

 3. druga szesnaście napisał(a):

  jak fajnie, że się zdecydowałaś również w tym roku. czekamy na relację. :)

 4. Aniarozella napisał(a):

  Niesamowite, bardzo pięknie to zrobiłaś i jeszcze ten vintagowy detal. Masz specyficzny styl, a to bezcenne we wszelkiej twórczości.

 5. konstancja8 napisał(a):

  pozostaje mi tylko westchnąć – ach … cudko takie, nastrojowe i domowe :)

 6. cynka napisał(a):

  oj te Twoje szyte okładki!!! codo!!!

 7. TiaraHelen napisał(a):

  Hello I just popped over from JYC forum and I have to tell you your album cover is my absolute top favourite design I’ve seen. I LOVE it. I want one the same, except I’ve done mine already. Next year, can I copy? Beautiful work.

 8. […] większe, miały okładki z szarego płótna i kartki w poziomie (żurnal 2009 wyglądał tak a żurnal 2010 tak). Tym razem zdecydowałam się na nieco mniejszy format, papierowe okładki i więcej […]

Leave a Reply