JYC

JYC to skrót od Journal Your Christmas – zajęć prowadzonych przez niesamowitą Shimelle. Gdy zapisałam się na nie w zeszłym roku, byłam pewna że będzie to wspaniała zabawa, ale nie sądziłam, że będzie aż tak fajnie!

Album, w jakim zapisywałam – dzień po dniu – cały grudzień 2009 i początek 2010 roku pokazywałam w całości tutaj. Dziś pierwszy grudnia i przygoda znowu się zaczyna.

Najpierw chciałam zamknąć tegoroczny album w okładkach 7 Gypsies, w których ostatnio się zakochałam, potem jednak zdecydowałam się jednak zrobić je samodzielnie od podstaw.  Ostatecznie album ma w przybliżeniu wymiary 25x20cm, okładki uszyłam z materiału, wewnątrz usztywniane tekturą. Na to kilka wstążek, zembosowana śnieżynka ze Scrapińca, a napis – w ramce wygrzebanej na targu w Starej Rzeźni.

Już nie mogę się doczekać, kiedy zapełnię go stronicami!

JYC it’s abbreviation for Journal Your Christmas – on-line classe organized by Shimelle. When I’ve started them last year I knew that it would be great  fun but it was even better then I thought!

My scrapbook album from last year I showed there. Today is the first day of December and adventure has begun again.

Firstly I wanted to make my album with 7 Gypsies covers (cause lately I’m in love with them!) but then I decided to make my covers all by my hands. Finally my album has aproximately 25x20cm and I’ve sewn covers with fabrics, and chipboards within – to make them stiff. I added few ribbons, embossed snowflake from Scrapiniec and title in frame which I’ve bought on flea market on Stara Rzeźnia.

I just can’t wait to fill my album with pages!

8 odpowiedzi na “JYC”

  1. zeszłoroczny to piękne wspominki,
    czekamy na zapełnienie tegorocznego :)

  2. Niesamowite, bardzo pięknie to zrobiłaś i jeszcze ten vintagowy detal. Masz specyficzny styl, a to bezcenne we wszelkiej twórczości.

  3. Hello I just popped over from JYC forum and I have to tell you your album cover is my absolute top favourite design I’ve seen. I LOVE it. I want one the same, except I’ve done mine already. Next year, can I copy? Beautiful work.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *