Różności

Jakiś czas temu w księgarni natknęłam się na książkę, o której istnieniu nie wiedziałam! „Rubinowe czółenka” – kolejna powieść Joanne Harris, autorki „Czekolady”. MUSIAŁAM kupić ją NATYCHMIAST, po czym przeczytałam ją z wielką przyjemnością… i smakiem ;)

harris.jpg

I didn’t know that there is new Joanne Harris’ book – „Lolipop shoes”! So when I went to the bookstore and I saw it, I really had to buy it! Then I read it with pleasure and it was… delicious :)

Ostatnio zajmowałam się także robienie ATC i mail art’em. Wiem, że moje przesyłki w większości dotarły do adresatów – jedną z nich możecie zobaczyć na blogu mojej internetowej przyjaciółki – Sweet dreams of Alhambra.

mail2.jpg

Lately I was busy with making ATC and mail art. I know, that most of my mail reached their addressee. One of them you can see on my internet friend’s blog – Sweet dreams of Alhambra.

Na zakończenie jeszcze jedna rzecz, która bardzo mnie ucieszyła – prezent od koleżanki z forum CraftladiesRozelli. Jest przępiekna, prawda? :)

rozella.jpg

And one more thing that made me happy – gift from my friend from Craftladies forum. Rozella sent me this beautiful thing. It’s cute, isn’t it? :)

KategorieBez kategorii

Jedna odpowiedź do “Różności”

  1. bo rozella to bardzo zdolna dziewczynka. a „czółenka” kiedys sobie pożyczę, co? :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *