Niespodziewanka

Wiadomość z ostatniej chwili – a konkretnie z ostatniego wieczoru.

Przygnębiona chorobą Dharmy i drobnymi niepowodzeniami w pracy siedziałam sobie w domu i próbowałam nie smucić się zbytnio. Nagle – (a było to już dość późno jak na niespodziewane wizyty, bo około 20) -drrrrrrr, dzwonek u drzwi. W progu – pan z paczką. Gorączkowo próbowałam sobie przypomnieć, czy zamawiałam coś z sieci na domowy adres, jednak pan nie chciał ode mnie żadnych pieniędzy, tylko wręczył mi paczkę, zażądał pokwitowania i zostawił mnie sam na sam z moim zdziwieniem. W chwilę później tajemnica wyjaśniła się – to przemiła Lula z Lawendowego Zakątka obdarowała mnie tymi cudownościami! Czego tutaj nie ma!

lula.jpg

Ręcznie malowany, lavendowozakątkowy kubeczek z podstawką…

lula1.jpg lula2a.jpg

…opatrzony szczegółową instrukcją użycia…

lula2b.jpg

…zakładka do książki i śliczna kartka na życzenia…

lula4.jpg lula5.jpg

…oraz clou przesyłki – Suszkownik…

lula6.jpg

…czyli album do wklejania zasuszonych kwiatków i liści…

lula6a.jpg lula6b.jpg

a wszystko to…

lula7.jpg

czy zauważyłyście, że wszystkie RAK docierają do nas wtedy, gdy są nam najbardziej potrzebne? Wtedy, gdy los zaczyna uwierać, a smutek rozgaszcza się na kanapie?

W każdym razie: Lula, dziękuję Ci bardzo!

These are photos of things which I received last evening. It is absolutely unexpected! Lula sent me this package. I found inside a mug with „coaster”and funny „how to use” instruction, a bookmark, greeting card and sweet album to keep dried flowers and leaves. And of course – all was hand made by Lula! Did you notice, that every RAK is received precisely in that moment, when we desperately need it?

4 odpowiedzi na “Niespodziewanka”

  1. O mamo, dopiero doczytalam o chorobie psiaka :( przykro mi bardzo i trzymam kciuki za powodzenie kuracji. Dahrma da sobie napewno rade, trzymam kciuki i głaski dla niej za uszkiem :)
    Ogromnie sie ciesze, ze paczuszka dotarla wlasnie w tym czasie, buziaki, pozdrawiam :D

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *