Akcja „Podaj dalej” /”Pay it Forward” giveaway

Ojejku! Udało mi się! Martha Brown, prowadząca bloga Destination unknown bierze udział w akcji „Podaj dalej”. Udało mi się przyłączyć do tego projektu :)

Wierzę w Eksperymentalne Sygnały Dobra z powieści Musierowicz. Wierzę, że wszystko co robimy, wraca do nas. Wierzę w efekt motyla, w RAK, w życzliwość i uprzejmość. I uwielbiam robić niespodzianki :) Dlatego ta akcja zapadła mi głęboko w serce i strasznie ucieszyłam się, gdy zostałam jej częścią :)

Na czym polega „Podaj dalej„?

Wyślę ręcznie robiony prezent do 3 osób, które zostawią komentarz pod tym postem, chcąc dołączyć do wymiany Podaj dalej. Nie wiem jeszcze, jaki to będzie prezent i może nie dotrzeć do Was jutro czy w następnym tygodniu – właściwie to prawie pewne, że dostaniecie go dopiero w okolicy Gwiazdki :) Ale na pewno dostaniecie go w ciągu 365 dni, obiecuję! Jedyne co musicie zrobić w zamian, to „podać to dalej”, umieszczając taką samą obietnice na swoim blogu.

Tak więc, jeśli skomentujecie i włączycie się do tego projektu, zrobię dla Was coś własnoręcznie!

Jeśli się wpiszecie, skopiujcie i wklejcie na swoim blogu ten tekst i niech trzy inne osoby staną się szczęśliwymi odbiorcami Waszych prac :)

balony.jpg balony2.jpg

.

Oh yes! :) I’m in! Martha Brownfrom Destination unknown blog take part in „Pay it forward” exchange. And I joined this project! I believe in Experimental Goodness Sign from Małgorzata Musierowicz books. I believe, that everything we do, will return to us. I believe in butterfly effect, in RAK , in kidness and friendliness. And, I like to make surprises :) So I interested in „Pay it forward” exchange.

.

What is „Pay it forward„?

I will send a handmade gift to the first 3 people who leave a comment on my blog requesting to join this PIF (Pay it forward) exchange. I don’t know what that gift will be yet and you may not receive it tomorrow or next week, but you will receive it within 365 days, that is my promise! The only thing you have to do in return is pay it forward by making the same promise on your blog.
So basically, if you comment and you’re on, I’ll send you something crafty that I’ll make!
Once you sign up, copy and paste the above paragraph on your blog, and three other lucky people will be recipients of your handmade work.

7 odpowiedzi na “Akcja „Podaj dalej” /”Pay it Forward” giveaway”

  1. A musi być na blogu? Nie mam takowego… Ale i tak pomysł podoba mi się. Pamiętam film podaj dalej, szczególenie utkwiła mi w pamięci scena podarowania nieznajomemu samochodu… Chciałabym kiedyś móc zrobić coś takiego…

  2. Hi, I joined up on someone else’s blog so I don’t mind if I am in not in the top three here. I love the concept of Pay It Forward and if I give something to someone I don’t expect something in return – I just tell them to Pay It Forward.

    Would you send me your snail mail address? I would like to send you a Christmas card.

    Julie Fredericksen

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *