Swap

Uwielbiam wymieniać się ręcznie robionymi rzeczami! Tym razem, na kolejną wymianę umówiłam się z Joanną. Tuż przed moimi urodzinami przyszła paczka…

jonka1a.jpg

 

…zawierająca co następuje:

jonka1b.jpg

Joanna przysłała mi kartkę, paczuszkę cudownej, śmietankowo-truskawkowej herbaty i kubek. (Pamiętacie historię dużych kubków o której pisałam wcześniej? Teraz i w domu, i w pracy mam wreszcie znowu kubki właściwych rozmiarów :)
Kubek który przysłała mi Joanna, jest szczególny :) Zrobiona w nim herbata nie wystygnie tak szybko, ze względu na…

jonka1d.jpg  jonka1c.jpg

…zrobiony na drutach ocieplacz :) Kubek w wełnianej czapeczce – to wspaniały pomysł!

Dziękuję serdecznie Joasiu! :)

.

I love swap handmade things! This time I swapped with Joanna. Just before my birtthday – I received package, which contains sweet, girlie card, delicious tea (cream-rapsberry flavour) and big, beautiful mug. This mug is special, because Joanna knitted woollen warmer for it! So my tea will hot for soooooo loooong :) It’s a great idea – it looks like mug in woollen cap :)
Thank you Joasia! :)

.

A oto co ja przygotowałam na naszą wymianę. Wiem, że Joanna lubi konwalie, a jej ulubionym zwierzęciem jest wieloryb. W prezencie dla Niej przygotowałam więc techniką decoupage i ze wzorem konwalii – wisiorek, pudełeczko i mały pojemnik na ołówki (tak naprawdę jest za mały, by trzymać w nim ołówki, ale jest w sam raz, by przy szyciu wrzucać do niego ścinki nici i włóczek, by nie przyczepiały się do ubrania).

jonka1.jpg  jonka2.jpg

jonka3.jpg

Z kolei z wielorybim motywem uszyłam książeczkę na igły i poduszeczkę na szpilki.

jonka5.jpg jonka6.jpg

jonka7.jpg

Możecie wszystko to zobaczyć także na blogu Joanny – tutaj.

.

And this is what I prepared for our swap. I know that Joanna like lilies of the valley, and whale is her favourite animal. So, with decoupage technique and I decorated small wooden box, pendant and small mug for storing pencils (the truth is – it’s too small to store pencils, but it’s ideal to use it to put odds and ends of threads, when you sew – you know – they always sticks to clothes!).

Then I’ve sewn needle book with whale, and pincushion in shape of whale.

You can see all those things on Joanna’s blog, here.

KategorieBez kategorii

5 odpowiedzi na “Swap”

  1. Ależ, moja droga!… to jest pojemnik na takie małe ołówki, takie, które już się „wypisały” do połowy albo do 1/5 (takie też mam i nigdy ich nie wyrzucam, tylko używam ich do samego końca!) *^v^*

  2. Muszę przyznać, że konwaliowe jest równie piękne jak lawendowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *