Kilka rzeczy / Few things

Po pierwsze: moja praca na challenge Daring Cardmakers – niestety, nie jestem z niej zadowolona, ale na nic lepszego nie starczyło czasu….

Thank you card
Po drugie: Jakiś czas temu Ania z Przystanka Kłodzko sprawiła mi wielką przyjemność przyznając mi aż 2 nagrody:

Host unlimited photos at slide.com for FREE!

Host unlimited photos at slide.com for FREE!

Dziękuję bardzo :) Teraz zgodnie z zasadami powinnam wyróżnić i ja kilka blogów, ale wszystkie na które zaglądam – już chyba otrzymały takie wyróżnienie :)

Po trzecie: ponownie zgłosiłam swojego bloga do konkursu na Blog Roku, w kategorii Moje zainteresowania i pasje. Jeśli ktoś miałby ochotę oddać głos na Miszelkowy Schowek  – będzie mi bardzo miło :) Niestety i w tym roku głosowanie odbywa się drogą smsową, jednak opłaty za smsy przekazane zostaną na cel charytatywny. Wszystkie osoby głosujące w II i III etapie Konkursu mają szansę wygrać jeden z 10 aparatów fotograficznych (szczegóły tutaj).

Tak więc, aby oddać głos na Miszelkowy Schowek, należy na nr 7144 wysłać sms o treści: H00948.

W zeszłym roku uczestnictwo w konkursie było niesamowitym przeżyciem: nominacja do nagrody głównej w kategorii, wyjazd do Warszawy, gala i przygoda z guzikami… Przyznam że do startowania w konkursie w tym roku przekonał mnie Pan Tomasz, autor bloga Fotografia Stereoskopowa, z którym przegrać w zeszłym roku – było wielką przyjemnością :) Tak więc – trzymajcie kciuki :)

I po czwarte: Ostatnio coraz modniejsze stają się w Polsce blog candy. Jeden trwa w tej chwili u Jaszmurki – wpisałam się, może akurat dopisze mi szczęście? ;)

.

First of all:my card for challenge Daring Cardmakers – unfortunately I’m not satisfy with it – but I hadn’t time to do something better…
Second: Some time ago Ania from Przystanek Kłodzko made me big surprise: I received „Kreativ Blogger” Award and „I love your blog” award from her! I should give now these awards to other blogs – but all my favourite blogs have already had it!

Third: my blog is taking part in contest Blog of The Year. You can vote by sending sms to number 7144 with the text H00948 (costs will be donated on charity purpose).

And fourth: Lately in Poland blog candy is more popular. One of them is right now onJaszmurka’z blog – I added comment – maybe I will be the lucky one? ;)

5 odpowiedzi na “Kilka rzeczy / Few things”

  1. Trzymam kciuki za Twoją kreatywność w nowym roku i już wysyłam sms:) Buziaki:*

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *