Szafka na klucze / Key cabinet

Czy Wam też tak niewiarygodnie brakuje czasu, czy to tylko i wyłącznie mój problem? :) Rok ledwo się zaczął, a tu już prawie koniec lutego! Tyle pomysłów i tak niewiele czasu na ich realizację…

.
Dziś niewielka decoupage’owa praca, wykonana jakiś czas temu. Od czasu do czasu zdarza mi się wspierać aukcje charytatywne i czasem można znaleźć na nich moje wytwory :) A samą szafkę zrobiłam podczas warsztatów w Warszawie, które miałam zaszczyt prowadzić jakiś czas temu. Można ją kupić tutaj, na aukcji charytatywnej na rzecz chorego Mikołaja.

Chabrowa szafka na klucze

Are you incredibly need a time, or it’s only my problem? :) Year have just started, and now we have almost end of February! There is so many ideas and I’m still lack of time!
Today I can show you small key cabinet, which I decorated with decoupage technique some time ago. Sometimes I support charity auctions, and this cabinet is on auction here.

Chabrowa szafka na klucze

Zdjęcia wyjątkowo nie mojego autorstwa – zrobiła je Mimi z Wielkiego Miasta za co wielkie dzięki :) Moje prace nigdy nie wygladały tak ładnie, jak na jej fotkach :)
Photos are not mine – Mimi z Wielkiego Miasta took them – thanks, my works never looked as good as at them :)

2 odpowiedzi na “Szafka na klucze / Key cabinet”

  1. Śliczna! Przymierzam się do zrobienia sobie takiej szafeczki, ale zabiorę się za nią po remoncie, jak już nowy przedpokój mi powie, co chciałby powiesić sobie na klucze. *^v^*

  2. Polecam się na przyszłość. :) A wiesz, co by było, jakbym jeszcze miała ze sobą moje lampy?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *