Zdrowienie i scrapbooking / Recovery and scrapbooking

Dziękuję za wszystkie miłe maile i komentarze :) Przydały się, tym bardziej, że ostatnio dopadła mnie grypa i przez prawie dwa tygodnie byłam wyłączona z normalnego życia. Najgorsze było to, że czułam się tak źle i miałam tak wysoką gorączkę, że nie miałam sił na czytanie i robótkowanie – 2 tygodnie wycięte z życiorysu!
Nie jestem jeszcze całkiem zdrowa, ale na szczęście – czuję się już o wiele lepiej :)
Gdy tylko mogłam utrzymać w ręce nożyczki i tubkę z klejem – zaraz zabrałam się do roboty. Mam tyle pomysłów, a czasu jest tak niewiele! Na mojej liście „To Do” jednym z priorytetów był urodzinowy album dla mojej przyjaciółki Agnieszki.

Scrapbooking album

Postanowiłam zrobić Adze niespodziankę, zebrałam nasze wspólne zdjęcia, wywołałam je i zrobiłam mały albumik dokumentujący ostatnie 2 lata. Na każdej stronie umieściłam dodatkowo sentencję na temat przyjaźni. Nie do końca byłam zadowolona z efektu, ale najważniejszy i tak był przecież przekaz. Poniżej zdjęcia kilku stron albumu.

Scrapbooking album Scrapbooking album

Scrapbooking album Scrapbooking album

Scrapbooking album Scrapbooking album

Scrapbooking album

Agnieszce jeszcze raz życzę wszystkiego dobrego z okazji urodzin, Wam natomiast – żeby grypa trzymała się od Was z daleka :) Dobrze, że nie mozna zarazić się nią przez bloga :D
.
Thank you for all e-mails and comments! They helped a lot, especially that I was very ill lately – I had a flu! I was out of everything for almost 2 weeks! The worst thing was, that I had so high temperature and I was so sore, that I even couldn’t read and craft! I’m feeling better now :)
As soon as I was able to hold scissors and glue, I turned to work. I have so many ideas and so little time! Birthday scrapbooking album for my friend Agnieszka was one of priorities on my „To Do” list. I decided to make a surprise for her, I took our photos, I printed them and I made an album about last two years. On each page I added some aphorism about friendship. I’m not satisfied with final effect, but the most important was meaning – you know, not form, but the substance :) So you can see a few pages from the album.
.
So, one more time – Happy Birthday, Agnieszka :)
And for you – beware of the flu! :) and what e great thing – you cannot get infected through blogs :D

8 odpowiedzi na “Zdrowienie i scrapbooking / Recovery and scrapbooking”

 1. Grypa w tym roku atakuje zaciekle wszystkich. Ja tez przez 3 tygodnie się mordowałam. Cieszę się że wracasz do zdrowia ;o) I że pomimo choroby nie opuściła Cię vena twórcza.
  Albumik prześliczny. Przyjaciółka z pewnością była zachwycona.

 2. W rzeczywistości jest jeszcze ładniejszy niż na zdjęciach :D Tylko Miśku, gdzie zapodziałaś Ikeę? ;)

 3. Miś, kochany, regeneruj siły, bo niedługo czas na nową sesję, w końcu 666 dni za pasem, trzeba by to uczcić!!!! Co do albumu – jest zniewalająco-powalający!!! Oj, przyjaciółce szczęka opadła, widziałam, że długo nie mogła się otrząsnąć z wrażenia. PS. ikea ikeą, a ja mam tutaj parę niezłych fot z babilądu, mtp oraz z wizyty u pewnego pieszczocha :D http://www.6kyu.com/081004babiland/

 4. I ja przy wręczaniu byłam, miód i wino piłam :) oraz kwestie techniczne związane z albumem pilnie studiowałam :]

 5. Widziałam osobiście ten przepiekny albumik. Mnie podobał sie szalenie :) :) A jakie wrażenie wywarł na osobie nim obdarowanej?

 6. Hej. Bardzo ładny jest ten album chciałabym zrobic podobny dla swojego chłopaka na druga rocznice naszego związku. Gdybys mogła mi poradzic co jest potrzebne i jak mam go zrobic byłabym ogromnie wdzięczna :P
  Jak bedziesz miała chwile czasu to odpisz na mojego E-mail : paulina.rychlik93@gmail.com
  Z góry dziękuję .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *